sneznoe.com

Унікальне засіб для моментального росту волосся. Змішай всього 3 інгредієнта ...Унікальне засіб для моментального росту волосся. Змішай всього 3 інгредієнта ... /  брови

Часте використання декоративної косметики і засобів для укладання негативно впливає на стан волосся і вій. Також, одного разу сильно вискубавши брови, дуже складно повернути їм натуральну густоту, що вже кілька років є модним трендом.

Редакція "Так просто!" відкриє тобі рецепт копійчаного кошти, яке не тільки надає густоту волоссю, але і пробуджує сплячі цибулини і служить відмінною сироваткою для зростання.

Засіб для швидкого росту волосся

складові

  • 20 мл касторової олії (відповідає за ріст)
  • 15 мл олії авокадо (відповідає за харчування)
  • 5 мл кокосового масла (відповідає за пом'якшення і блиск)

приготування


Постав кокосове масло на кришку гарячого чайника або каструлі, щоб воно розтануло. Змішай всі зазначені інгредієнти в пляшечці 40 або 50 мл.

застосування

  1. Наноси засіб на вії перед сном за допомогою непотрібної кисті від туші - це здорово зміцнить волоски. Якщо хочеш відростити вії, наноси засіб на ресничний край.
  2. щоб відростити густі брови, Наноси засіб на шкіру в області брів - так ти розбудиш сплячі цибулини, а також на самі волоски - так ти зробиш їх товщі.
  3. Наноси суміш на волосся за 20-30 хвилин до миття.Вони будуть більш блискучими, еластичними і слухняними вже після першого застосування.

    Наноси засіб на шкіру голови 1-2 рази в тиждень на 40 хвилин і обмотують голову рушником. Так твоє волосся будуть краще рости.

  4. І навіть чоловіки можуть використовувати це засіб для шкіри голови, Щоб зупинити облисіння. Або наносити масла на бороду, щоб вона росла густий і виглядала благородно.

Ось таке цілющий засіб можна приготувати в домашніх умовах. Воно дуже багатофункціональне і просто незамінне. Бережи його в темному прохолодному місці. Після декількох застосувань ти переконаєшся в його ефективності та будеш робити так завжди.

Здивуй всіх помахом довгих вій і блиском волосся! І не забудь поділитися рецептом з друзями в соціальних мережах.