sneznoe.com

Цей трюк розірвав всі шаблони про макіяж очей! Як я шкодую, що раніше їм не користувалася ...Цей трюк розірвав всі шаблони про макіяж очей! Як я шкодую, що раніше їм не користувалася ... /  брови

Ці 8 простих хитрощів миттєво поліпшать твій зовнішній вигляд! Не потрібно бути професіоналом, щоб вміти робити бездоганний макіяж очей ... Головне - знати тонкощі, який зіграють в твою користь. Навіть якщо ти спала сьогодні лише 4 години, можна виглядати такою, що відпочила і свіжою, а все завдяки цим чудовим трюкам!

Правильний макіяж очей

  1. Приділи достатньо уваги брів! доглянуті брови відіграють вирішальну роль в макіяжі очей.
  2. нанеси хайлайтер на внутрішні куточки очей - це зробить погляд більш виразним, відкритим і ясним.
  3. Малювати стрілки набагато простіше, ніж ти звикла думати! Така форма стрілок завжди вигідно виглядає.
  4. димчастий макіяж зробити легко, він підходить як для денних, так і для вечірніх заходів. Чому б не поліпшити себе таким чином?
  5. Білий олівець для очей зробить очі візуально більше! Постав крапку на внутрішньому куточку ока і трохи розітри її. Ефект незрівнянний ...
  6. Не забувай завивати вії: ця проста процедура зробить твоє обличчя молодшим миттєво! Щипці для завивки вій обов'язково повинні бути в твоїй косметичці.
  7. Дивись вгору, коли фарбувати вії.Завдяки даному трюку ти подовжити вії і зробиш свій погляд неймовірно привабливим ...
  8. Щоб очі краще виділялися на обличчі, використовуй спокійні, бежеві відтінки помади. Виглядає дуже аристократично, ніякої вульгарності!

Очі відображають твої думки, твою душу, пам'ятай про це! Дуже важливо правильно їх фарбувати ... Розкажи подругам про ці дієвих прийомах, вони напевно їм також знадобляться!