sneznoe.com

Щоб домогтися цього ефекту, вона помістила цибулю на брови. Результат - тихий захват!Щоб домогтися цього ефекту, вона помістила цибулю на брови. Результат - тихий захват! /  брови

Раніше було модно вискубувати брови, роблячи їх якомога тонше і витонченіше. Від постійного вищипування брови рідшають, повільно ростуть і стають тонше ... Добре, що є ефективний засіб, який допоможе повернути брів густоту.

Все, що потрібно, - придумав одну нескладну процедуру щодня!

Маска з лука

Кращий засіб, про який я дізналася в останній час, - цибуля для росту волосся. Досить нанести зовсім трохи цибулевого соку на брови, і починається чудовий процес восстановвленія волосяних цибулин! Подивися в цьому короткому ролику, як користується стимулюючої силою лука відома б'юті-блогеша.

Звичайно, багато хто буде обурені: як же так, цибулю адже неприємно пахне, як можна наносити подібний засіб прямо на обличчя? Можу запевнити: запах швидко зникає, а ось брови стає густішим вже через тиждень! Якщо додати до цибулевої масці ще й легкий масаж надбрівних дуг, дія засобу посилиться!

Покажи подругам цей простий рецепт краси! Брови здатні зробити обличчя набагато красивіше, коли вони густі і доглянуті ...