sneznoe.com

Вищипування брів без пінцета за 5 хвилин. Такого результату я не очікував!Вищипування брів без пінцета за 5 хвилин. Такого результату я не очікував! /  брови

Цей спосіб потрібно бачити! Відео, яке ми пропонуємо подивитися, навчить тебе вискубувати брови незвичайним методом. Пінцет, з яким потрібно звертатися терпляче і обережно, підходить далеко не всім.

Жінки, випробували нитку для епіляції замість пінцета, стверджують, що це менш болісний спосіб. Крім того, після застосування нитки не буває некрасивого роздратування і волосся росте надзвичайно повільно.

Як вискубувати брови ниткою

Цей спосіб дуже древній і давно в пошані у мусульманських жінок. Запасися досить міцною ниткою і приступай до практики. У цій справі головне - тренування! Догляд за бровами за допомогою нитки займає дуже мало часу і допоможе, коли пінцета не виявилося під рукою.

Рухи рук з ниткою нагадують роботу маленьких ножиць - ти захоплюєш волосся і відщипують його проти зростання. Звичайно, потрібно призвичаїтися, але ідея дуже хороша!

Підправляти брови поступово, щоб вони вийшли симетричними, з рівними краями. Це докладний відео допоможе будь-якій жінці оволодіти корисною технікою - покажи подругам, як за допомогою нитки можна зробити епіляцію будинку!