sneznoe.com

Як правильно голити ногиЯк правильно голити ноги / бритва

Зараз є безліч способів депіляції, Але все одно найшвидший і доступний - верстат. Подразнення, свербіж, почервоніння, порізи, вросли волосся, щетина - це все зворотна сторона гонки за красивими і гладкими ногами. Але найчастіше ці проблеми пов'язані зовсім з поганим верстатом або спекотною погодою.

© DepositPhotos

Більшість жінок голять ноги неправильно, тому й всі проблеми, які змушують надягати штани і відчувати дискомфорт. Редакція "Так просто!" розповість тобі про 11 помилках при голінні ніг, які потрібно не робити в своїх ритуалах по наведенню краси.

Як правильно голити ноги

Помилки при голінні ніг

 1. Чи не розпарюють шкіру до гоління
  Поспіх і лінь - вороги жінок в догляді за тілом. Якщо голити нераспаренние ноги, то роздратування тобі забезпечено. Тому спочатку полеж або посидь 10 хвилин в теплій ванні або займайся голінням після закінчення прийняття душу. Після розпарювання верстат захопить волоски краще, тому твої ноги будуть залишатися гладкими довше.

  © DepositPhotos

 2. Чи не скрабіруешь шкіру
  Після розпарювання шкіру необхідно проскрабіровать. Так ти не тільки прибереш ороговілий шар шкіри, але і піднімеш волоски і запобігти їх вростання.

  © DepositPhotos

 3. швидкість
  Є жінки, які голять ноги так, немов косять газон на вулиці. Це ж твої ноги, тому сильно поспішати не варто. Ти ризикуєш не тільки залишити острівці з волоссям, але і поранитися.

  © DepositPhotos

 4. Голиш ноги при подразненні і запаленнях
  Якщо на ногах є ранки, подряпини, роздратування або запалення, краще надягти штани і поголити ноги в інший день. Інакше ти тільки погіршать ситуацію або, що ще гірше, занесеш інфекцію.

  © DepositPhotos

 5. Чи приймаєш ванну або душ після гоління
  Поголити ноги і прийняти душ або повалятися у ванні. Потім ще гарненько розтерти рушником ... У підсумку шкіра горить, з'являється роздратування. Ти думаєш, що справа в твоїй чутливій шкірі, але винна тільки ти, адже зробила процедуру з точністю до навпаки.

  © DepositPhotos

 6. тупа бритва
  Запам'ятай: леза біля верстата повинні бути гострими. Тупа бритва не прибирає волосся повністю, до того ж може легко зіскочити і порізати шкіру. А жорстка щетина очікує тебе вже на наступний ранок.

  © DepositPhotos

 7. Голиш ноги перед прийняттям сонячних ванн
  Багато хто думає, що, поголивши ноги відразу перед виходом на пляж, вбивати всіх наповал своїми гладкими сяючими ніжками. Але немає, шкіра розпариться, і роздратування гарантовано.Тому краще зайнятися цією справою з вечора або хоча б за 5 годин до походу на пляж.

  © DepositPhotos

 8. жорстке рушник
  Не варто витиратися жорстким рушником, адже ти так дратуєш шкіру. Найкраще легенько промокнути ноги, щоб вони залишалися ще вологими, і нанести зволожуючий або заспокійливий крем. Таким чином і крем краще вбереться, і шкіра не буде роздратованою.

  © DepositPhotos

 9. Чи не використовуєш пінку для гоління
  Пінка для гоління створена для того, щоб верстат краще захоплював волоски і ковзав тільки по заданій траєкторії. Без пінки важко зрозуміти, де ще ти не пройшлася бритвою. Але ще гірше голити ноги всуху, адже шкіра буде роздратованою, а волосся виросте жорсткіше.

  © DepositPhotos

 10. Використовуєш мило замість пінки
  По-старому багато жінок так роблять. Але як же сильно від цього страждає шкіра! Ти дуже сильно її пересушувати.

  © DepositPhotos

 11. одноразова бритва
  Ми не будемо говорити про те, що вона голить гірше тощо. Але створена така бритва для разового застосування, тому не потрібно використовувати її 5 разів, а потім дивуватися порізів і перепустками.

  © DepositPhotos

 12. Як відомо, жіночі ноги - на щастя дві дороги. Вони зводять чоловіків з розуму і змушують інших жінок вмирати від заздрості.Тому потрібно доглядати за ними з трепетом. Якщо ж ти не робиш описані вище помилки в процесі гоління, але у тебе все так же з'являється роздратування або волоски занадто швидко відростають, радимо тобі вибрати інший вид епіляції. Наприклад, шугарінг, який можна легко робити в домашніх умовах.

  Розкажи нам в коментарях, який спосіб епіляції ти віддаєш перевагу. А також поділися корисною статтею зі своїми подругами в соцмережах!

  Фото на превью depositphotos.