sneznoe.com

Жіноча зрада все про неї мовчать, але вона вже давно за кількістю випадків наздоганяє чоловічу. Відкрий очі!Жіноча зрада все про неї мовчать, але вона вже давно за кількістю випадків наздоганяє чоловічу. Відкрий очі! /  шлюб

Жінки вже давно хочуть бути у всьому рівними чоловікам. Вони будують кар'єру, беруть участь у вирішенні політичних питань, ходять в бари, займаються спортом ... Але ось чомусь інтимне життя жінки суспільство залишило на рівні моралі Середньовіччя. Мовляв, один чоловік на все життя і троє дітей, а якщо їй раптом в голову прийде думка про інше кавалера, то все - шахрайка.

Якщо вже для чоловіків походи наліво допустимі, то чому в сучасному світі жінка не може собі цього дозволити? Ясна річ: ми всі виховувалися в строгості традиційних підвалин. Але чоловікові чомусь дозволено сидіти і няньчити дитину, поки дружина ходить на роботу, при цьому ще й коханку заводити, скаржачись на те, що дружина вічно втомлена і зовсім чоловіком не цікавиться.

Редакція "Так просто!" зовсім не пропагує зради, ми просто вирішили дізнатися, чи припустимі вони для жінки XXI століття. Для цього ми проаналізували думки представниць прекрасної статі і психологів.

жіноча зрада

Якщо глянути на всю історію людства, то зрозуміло, що за роки рабства жінки звикли бути покірними і закривати очі на вольності чоловіків, а також відмовляти собі у всіх бажаннях.А через зраду жінок навіть жорстоко карали.

"Якщо жінка хоче багато сексу, значить, вона одержима бісами", - можна було почути від служителів церков. А психологи в рожевенький жіночих глянцях раз у раз вчать, як бути прекрасною дружиною, утримати чоловіка і вчасно піти на поступки, гублячи гіркі сльози в обридлий борщ.

Але давай міркувати тверезо. У великих містах кількість жіночих зрад вже давно зрівнялася з чоловічими. І ти не повіриш, найчастіше наліво йдуть саме віддані дружини, у яких чоловік якщо не перший і єдиний, то другий інтимний партнер. Тут довго копатися не треба, адже причина очевидна: бажання спробувати щось нове, надолужити згаяне в юності.

Ще одна причина зради жінок: "Та просто так!" Саме таку відповідь дуже часто можна зустріти на жіночих форумах. У сім'ї може бути все досить добре, але чому б не розвіяти нудьгу і не знайти пригод.

Нова закоханість - ліки від всіх проблем. Жінка може любити чоловіка, але по натурі своїй вона волелюбна, і їй просто необхідна нова пристрасть і почуття ризику. А якщо це вийшло зробити один раз непомітно, то продовження буде. Це як азартні ігри.

Найчастіше саме щасливі, успішні, доглянуті жінки зраджують. У нещасних ж просто немає на це ні сил, ні настрою, ні бажання. Жінка, яка сяє зсередини, так і притягує до себе шанувальників. А від спокуси утриматися важко. Це ж доводить їй самій, що вона ще на плаву, вона приваблива і затребувана.

Як і чоловіки, жінки в коханця знаходять те, чого їм не вистачало в подружньому житті: розуміння, ласку, турботу, хороший секс, щедрість ... Але як і у випадку з чоловіками, зрада зовсім не означає крах сім'ї. Це своєрідний інший світ, який заводиться паралельно звичайному житті.

Деякі жінки намагаються врятуватися від негараздів в родині, народжуючи ще одну дитину, а деякі заводять зв'язок на стороні. І тут навіть важко сказати, хто правий, адже дитина - це відповідальність, а коханець - немає.

Але головне питання полягає в тому, чому суспільство так відкидає жіночі зради, а чоловіки їх зовсім не визнають, хоча і самі грішать чимало. Все дуже просто. Це, як ми вже згадували, пов'язане з історією та закладеними моральними принципами. Якщо дружина змінить, то її звинуватять у всьому. Ніхто навіть і не подумає, що, може, розлучення не було тільки заради дитини і в сім'ї вже давно кожен живе своїм життям.

А чоловіки просто бояться втратити контроль над жінками.Для них зрада дружини - це найсильніший удар по гордості і гідності. Їм і в голову не прийде, що причиною можуть служити їх же вчинки або бездіяльність.

Для кого-то це неприйнятно, а хтось робить це навіть не замислюючись. Жінки, які зважилися на зраду, описують свої відчуття словами від "божественно" до "противно". Буває так, що зрада дає можливість зрозуміти цінність відносин у шлюбі. Вона може стати ліками від депресії і навіть початком нового життя. А може зруйнувати все побудоване роками ...

Рада редакції

Свобода дуже часто служить синонімом самотності. Хто б що не говорив, але висновок один: якщо людина йде на зраду, значить не все у нього добре. Або в поточних відносинах, або це є наслідком якихось життєвих травм, які не мають нічого спільного з відносинами. Перед тим як зважитися на цей крок, спробуй розібратися в собі.

І тобі вибирати - удосконалювати те, що є, або валити. На нашу думку, зрада - це легко. Але ось спробуй все життя утримувати в стосунках з чоловіком пристрасть, інтерес і взаєморозуміння. На цьому шляху у тебе буде вже точно чимало пригод.

А як ти ставишся до зрад жінки? Розкажи нам в коментарях і не забудь поділитися цікавою статтею зі своїми подругами в соцмережах.