sneznoe.com

5 суперпродуктів для здорової простати. Рада досвідченого фахівця!5 суперпродуктів для здорової простати. Рада досвідченого фахівця! / хвороби

Помірність у всьому - ось про що потрібно пам'ятати чоловікам, які піклуються про здоров'я своєї простати! Дуже прикро, але більшість представників чоловічої статі недооцінюють значення правильного харчування і регулярних фізичних навантажень для свого організму. Виявляється, деякі продукти - це найкраще лікування хронічного простатиту!

Профілактика простатиту у чоловіків

Якщо регулярно включати в своє меню ці продукти харчування, можна зберегти свою простату здорової до глибокої старості!

 1. горіхи
  Горіхи, особливо бразильські і волоські, містять цинк. Цей елемент дуже важливий для підтримки міцного чоловічого здоров'я! Також корисно їсти сирі гарбузове насіння.
 2. Зелений чай
  Неміцний зелений чай, багатий антиоксидантами, допоможе впоратися організму з будь-якою інфекцією і стане хорошою профілактикою раку простати.
 3. Куркума
  куркумін, Який міститься в цій яскравій східної спеції, сприяє зміцненню імунітету. Можна додавати куркуму в їжу, а можна пити особливі напої, наприклад, тепле молоко з куркумою.
 4. Брокколі + Помідори
  Поєднання цих овочів - цілюща суміш для чоловічого організму! Рекомендуємо вживати страви з цими овочами хоча б раз в 3 дня, особливо тим, у кого вже були проблеми з передміхурової залозою.
 5. гранат
  Гранат допомагає зменшити кількість холестерину в крові, знизити тиск, а також покращує циркуляцію крові в тілі. Антиоксиданти в складі граната запобігають виникненню раку простати. Ідеальний продукт, який допоможе чоловікові залишатися здоровим!

Щоб уникнути проблем з передміхурової залозою, потрібно берегти себе. При перших ознаках запалення простати варто виключити алкоголь і каву з меню (вони сприяють розвитку неприємного захворювання) і звернутися до лікаря!

Буде чудово, якщо ти поділишся цією статтею з друзями! Давно не зустрічав настільки важливої ​​інформації.