sneznoe.com

Проста профілактика раку 7 та й 13 немає для життяПроста профілактика раку 7 та й 13 немає для життя / хвороби

За статистикою, рак входить в трійку лідерів за кількістю смертей. На першому місці стоять серцево-судинні захворювання, на другому - травми. Смертність від раку в світі складає 15%. За прогнозами ВООЗ, в найближчі 20 років показники смертей від раку випередять смертність від травм і надійно закріпляться на другому місці.

Статистика лякає і приголомшує: щорічно в світі від раку помирає приблизно 5 мільйонів чоловіків і 4 мільйони жінок. Чи є порятунок від цієї чуми? Чи є спосіб захистити себе? Редакція "Так просто!" вирішила розібратися.

Профілактика онкологічних захворювань

Щоб уберегтися від хвороби, потрібно розуміти, звідки вона береться. Є багато теорій на цей рахунок. Онкологи вважають, що рак - це хвороба генів, тобто виникає через деяких генетичних змін. Вони можуть бути успадковані від батьків, а можуть виникати протягом життя. Це відбувається в результаті поділу клітин або впливу канцерогенних речовин. А вже таких речовин в навколишньому середовищі вистачає.

© DepositPhotos

Ми ділимося з тобою списком з 7 "так" і 13 "немає" для збереження здоров'я. Найпростіша і доступна профілактика раку.

Скажи ні"

 1. рафінованому маслу
  Категорично не рекомендується смажити на рослинній олії, адже при нагріванні жирні кислоти перетворюються в трансжири і викликають розвиток раку.
 2. молоку
  У молоці міститься казеїн, який багато вчених звинувачують в канцерогенності. Деякі дослідження доводять, що саме молоко - причина багатьох видів раку.

  © DepositPhotos

 3. бульйонним кубиках
 4. Сахару в будь-якому вигляді
  Цукор, як виявилося, шкодить не тільки фігурі. Дослідження в різних країнах підтверджують той факт, що цукор впливає на ріст ракових клітин і провокує їх активізацію. Як виявилося, глюкоза робить пухлини агресивніше.
 5. солодкій газованій воді
  Вся справа в тому, що в літрі такої газованої приблизно 32 ложки цукру.

  © DepositPhotos

 6. мікрохвильовці
  Продукти з мікрохвильовки викликають зростання ракових клітин в шлунку і кишечнику.
 7. Розмороженої, а не свежеприготовленной їжі
 8. алкоголю

  © DepositPhotos

 9. Воді з холодильника, якщо вона зберігалася в пластмасовій тарі
 10. Дезодорант-антиперспірант
 11. Утягивающим бюстгальтерів і протизаплідних пігулок
  Дослідженнями доведено, що бюстгальтери, які перетискають груди, призводять до розвитку раку молочної залози.Так що краще від них відмовити і вибирати тільки зручне і вільне білизна. А про шкоду протизаплідних і говорити нема чого.

 12. Розмов по розрідженому внутрішньому мобільному
  Про шкоду мобільних телефонів кажуть ще з самого моменту їх появи, і це не порожні розмови. Є дослідження, які підтверджують шкоду випромінюваних при розмові хвиль, а коли телефон розряджений, вони в рази сильніше.
 13. Гарячої їжі з поліетиленових пакетів
  Нагріваючись, всі види пластмаси виділяють близько 50 шкідливих сполук, що провокують рак.

  © DepositPhotos

Скажи "так"

 1. овочам
  Корисні абсолютно будь-які овочі, адже вони містять безліч вітамінів, мінералів і клітковини, які допомагають нашому організму нормально функціонувати. Особливу увагу слід звернути на помідори, адже не так давно було доведено, що вони мають протипухлинні властивості.
 2. Меду замість цукру
  Тут, напевно, не потрібно додаткових пояснень. Цукор сприяє розвитку раку, а мед - натуральний продукт з масою корисних властивостей.

  © DepositPhotos

 3. Бобовим як джерело білка
  Серед випадків захворювань на рак великий відсоток припадає на хвороби репродуктивної системи.Вони виникають через гормонального дисбалансу, а кращі захисники в цьому - бобові, що містять фітоестрогени. Для профілактики рекомендується вживати бобові до 3 разів на тиждень.
 4. Теплої, але не гарячою їжі
  Занадто гаряча їжа шкідлива для шлунка: вона травмує слизову оболонку.
 5. Двом склянках води на голодний шлунок

  © DepositPhotos

 6. протиракову зборів
  Це, звичайно, не панацея, але в якості профілактики дуже навіть корисна річ. Є безліч рецептів таких зборів. Ось візьми, наприклад, алое, імбир, петрушку, селеру і серединку ананаса. Подрібни і змішай всі інгредієнти в рівних пропорціях, випий на голодний шлунок. Заведи звичку пити такий напій щодня.
 7. морквині
  Кожен день і в будь-якому вигляді. Багато лікарів радять вживати морквяний сік для профілактики різних хвороб. Він містить велику кількість вітамінів А, В, С, D, Е і К, а також кальцій, магній, залізо, фосфор, сірку і кремній. Також він незамінний при лікуванні раку. Фагоцити знищують ракові клітини у багато разів ефективніше, якщо організм щодня отримує достатню кількість вітамінів і мінералів з морквяного соку.

  © DepositPhotos

Ось тільки невеликий список того, що потрібно знати про профілактику раку. Адже зовсім нескладно знайти цим звичкам місце в своєму розпорядку дня і свого життя, але ж саме вони можуть врятувати тебе від страшної недуги. Так що йди цих порад і залишайся здоровою!

Стаття була для тебе корисна? Обов'язково поділися з друзями!