sneznoe.com

Шоколадні млинці на молоці нова варіація знайомого страви.Шоколадні млинці на молоці нова варіація знайомого страви. / млинці

Тонкими млинцями на молоці можна нагодувати будь-якого, але навряд чи тобі вдасться когось ними здивувати. Для цього тобі потрібно включати фантазію і кмітливість. Наприклад, можна зробити ажурні млинці або ж робити всілякі малюнки з тіста на сковороді.

Але сьогодні "Так просто!" рекомендує тобі додати незвичайний інгредієнт в це блюдо - какао-порошок. Зробивши це, то отримаєш шоколадне тісто, з якого можна повністю робити млинці або навіть малювати їм по білим млинців.

шоколадні млинці

складові

 • 3 ст. молока
 • 300 г борошна
 • 3 яйця
 • 2 ст. л. цукру
 • 2 ст. л. какао
 • 2-3 ст. л. рослинного масла
 • 1 щіпка солі

приготування

 1. Збий в блендері яйця з сіллю і цукром.
 2. В отриману яєчну масу даси стакан молока, не перестаючи збивати. Потім додай борошно і збий, щоб не залишилося грудочок. Не перестаючи збивати, додай молоко, що залишилося. Тісто має вийти досить рідким.
 3. Тісто необхідно зробити різних квітів, для цього третину тесту перелий в окрему ємність - це для створення візерунків для майбутніх млинців. В решту додай какао і дуже добре перемішати, щоб тісто стало однорідним, без грудочок.
 4. Розігрій сковороду, даси трохи масла і рівномірно розподіли його на сковороді.
 5. Даси трохи тесту, приблизно черпака і розподіли його по всій сковороді. Трохи подпекіте. Чайною ложечкою черпай трохи тесту і малюй довільні візерунки на млинці. Потім переверни млинець і підсмаж з іншого боку.
 6. Зніми з вогню, зверни їх стороною з візерунками вгору і подавай в теплому вигляді, хоча і холодні млинці теж надзвичайно гарні.

Обов'язково здивуй своїх домочадців незвичним варіантом млинців. Таке блюдо точно припаде до смаку і дорослим і дітям!