sneznoe.com

Векторні відносини за знаками зодіакуВекторні відносини за знаками зодіаку /  Астрологія

У астрологію можна не вірити, але багато підсвідомо вважають, що доля залежить від дати народження. Чи не сприймають серйозно, але читають свій гороскоп. Гороскопи бувають дуже різні: за знаками зодіаку, за датою народження, персональний гороскоп, ділової, навіть квітковий ...

Людей за всіх часів цікавлять відносини, звідси і питання: як знайти свою любов? Тому існує така річ, як гороскоп сумісності, Про який чули дуже багато. А ось про векторні відносини знають тільки досвідчені в астрології.

© DepositPhotos

векторні відносини

І сьогодні редакція "Так просто!" розповість тобі, що таке векторні відносини за знаками зодіаку, А також які пари до них відносяться. Можливо, саме ця інформація допоможе тобі уникнути невдалих відносин!

© DepositPhotos

За твердженнями самих астрологів саме векторна любов носить характер найсильнішого емоційного сплеску. Подібне явище ще можна порівняти із зіткненням природних стихій.

Але, на жаль, дуже часто подібного роду союзи стають фатальними. І прикладів тому багато! Чого тільки варта історія кохання Сергія Єсеніна та Айседори Дункан або відносини Анни Ахматової з її чоловіком Миколою Гумільовим.Як свідчить історія, ці союзи були невдалі.

Але як зрозуміти, які відносини можна назвати векторними? Для цього давай звернемося до астрології, адже цій науці вже сотні, а може й тисячі років ...

© DepositPhotos

Я раніше не знала, в чому суть векторних відносин, поки не поспілкувалася зі своєю знайомою Оленою, яка проводить астрологічні консультації вже більше 15 років. Але ж виявляється, що багато чого можна було уникнути, якби я знала про ці застереження раніше ...

Східний календар включає в себе 12 тварин, кожне з яких є символом певного року. На підставі взаємин представників різних знаків створена структура під назвою "векторне кільце". Воно складається з пари знаків за схемою "господар - слуга".

© DepositPhotos

За кільцевої системі поруч стоять знаки є парою. Той, хто знаходиться зліва, - "господар", праворуч - "слуга". Послідовність кільця має вигляд: Щур - Кінь - Кабан - Дракон - Кот - Півень - Собака - Бик - Тигр - Коза - Змія - Мавпа - Щур.

Наприклад, якщо за східним гороскопом ти Дракон, тоді вектор пов'язує тебе з Кабаном і Котом. При цьому знак, що стоїть праворуч, виступає в ролі твого "слуги" (Кіт), а зліва - в ролі "господаря" (Кабан). Для Тигра слугою буде Коза, а господарем - Бик.

© DepositPhotos

Також існує й інша послідовність знаків, вона заснована на знаках зодіаку: Близнюки - Скорпіон - Діва - Стрілець - Овен - Терези - Риби - Лев - Рак - Козеріг - Водолій - Телець - Близнюки. При цьому векторне кільце може виникнути і при поєднанні східного і зодіакального гороскопів.

Однак все не так просто в розпізнаванні векторних відносин. Наприклад, в шлюбі зійшлися Змія - Стрілець і Щур - Скорпіон. Між Змією і Крисою, як між Стрільцем і Скорпіоном, немає векторної зв'язку. Але якщо перевести зодіакальні знаки в річні, де Стрілець - це Мавпа, а Скорпіон - Коза, вийдуть відносини подвійного вектора.

© DepositPhotos

Векторний шлюб, який потрапляє за східним гороскопом в кільце, непередбачуваний. У цих пар любов виникає стрімко, з першого погляду. Подальше спільне життя емоційна і хаотична.

Векторний союз може стати випробуванням для одного з його учасників. Зазвичай для того, хто знаходиться в статусі "слуги". Часто трапляється, що "господар" з сильною енергетикою, стає егоїстичним і самозакоханим, тоді друга половинка подружньої пари, з більш слабкими астрологічними даними, втрачає себе як особистість.

© DepositPhotos

Причому всі пари відзначають, що спочатку відносин вони відчувають особливий зв'язок зі своїм коханим. Люди починають відразу повністю довіряти один одному. Це пояснюється тим, що векторні пари досить енерговитратних, а тому всі бар'єри руйнуються.

Подібні шлюби стають джерелом конфліктів. Образи і ревнощі підкреслюють залежність один від одного. Партнери часто ображають один одного. Конфлікт може початися з різних питань і в будь-який час. Напружена моральна ситуація є причиною стресів.

Ну і, звичайно ж, результат у таких відносин часто плачевний. Пари зазвичай потрапляють в замкнуту петлю, коли і разом важко і окремо. При цьому мало кому вдається розірвати це порочне коло. Тому кохані то розлучаються, то сходяться знову, і так постійно. Масла у вогонь підливає і те, що "господар" постійно вередує і тим самим переводить "слугу".

© DepositPhotos

Про рівноправність у таких союзах говорити не доводиться. Зазвичай один домінує над іншим.

На жаль, астрологи не можуть відповісти чітко на запитання, що робити в таких ситуаціях. Розумно було б розірвати ті відносини, які приносять страждання людині.Проте, як показує практика, не набагато парам вдалося вирватися із замкнутого кола.

© DepositPhotos

Рада редакції

Астрологи не втомлюються стверджувати, що одним знакам зодіаку судилося бути разом, а інші ж - справжнісінькі протилежності, які не здатні побудувати міцний і гармонійний союз.

Пропоную тобі дізнатися, які інтимні секрети приховують все без винятку знаки зодіаку.

© DepositPhotos

Сумісність по векторних знаків зодіаку - одне з найзагадковіших явищ в астрології, яке все ще не отримало вичерпного пояснення. Спробуй відстежити свої вектори, придивися до своїх відносин, і ти зрозумієш, що ці зв'язки є і вони впливають на наше життя.

Чи траплялося тобі пильнувати такі пари, коли один домінує і пригнічує іншого? Як ти вважаєш, що потрібно робити в подібному випадку: розходитися або міняти своє ставлення і йти на поступки в ім'я любові?

Поділися своєю думкою з нами в коментарях, а також не забудь розповісти про цю інформацію своїм друзям в соцмережах, можливо, для когось із них це буде дуже актуально.