sneznoe.com

Подруга витратила дві зарплати, щоб вилікувати коліна. Лише це простий засіб зупинило артроз!Подруга витратила дві зарплати, щоб вилікувати коліна. Лише це простий засіб зупинило артроз! /  аспірин

Від різного ступеня болів в колінах і суглобах страждає маса людей. Чи не з чого дивуватися, адже коліна піддаються величезному навантаженні! Додамо сюди травми під час занять спортом, зайва вага, вікові зміни хряща ...

Якщо процес зносу хрящів не зайшов занадто далеко, щоб полегшити біль в коліні і з часом позбутися від неї повністю, спробуй скористатися домашнім рецептом від "Так просто!".

Мазь на основі меду і аспірину здатна зупинити артроз. Адже мед - це природний біостимулятор, який сприяє виробленню суглобової рідини клітинами, прилеглими до хряща. Це, в свою чергу, допомагає відновити витончення хрящі. Аспірин ефективно знімає запалення і сприяє регенерації всіх тканин.

Мед і аспірин

складові

  • 10 таблеток ацетилсаліцилової кислоти (аспірину)
  • 200 г рідкого меду

Приготування і застосування

  1. Таблетки аспірину розітри в порошок, потім змішай з медом.
  2. Залиш суміш на 10 днів при кімнатній температурі. Періодично помішуй.
  3. Готової маззю змасти коліна, оберни їх поліетиленом, потім вовняною тканиною. Закрепи компрес.

Процедуру краще робити ввечері і залишати компрес на всю ніч. Перший час може відчуватися легке печіння, але потім це проходить.Доповнити домашню терапію по зміцненню суглобів можна за допомогою вівсяного напою.

Врахуй, що рецепт із застосуванням меду не підходить людям з алергією на продукти бджільництва! Під час лікування уникай переохолодження, тривалої ходьби і стояння, щоб мінімізувати навантаження на суглоб.

Лікування колін народними засобами вимагає часу і регулярного застосування компресу. Звичайно ж, не варто ігнорувати препарати-хондропротектори, розтирання і масаж хворого суглоба, але робити це краще після консультації з лікарем.

Як вважаєш, твоїм друзям цікаво буде дізнатися цей рецепт? Поділися статтею з ними!