sneznoe.com

Першокласне засіб проти тріщин на п'ятах сумішей 2 інгредієнта і забудь про проблему!



Першокласне засіб проти тріщин на п'ятах сумішей 2 інгредієнта і забудь про проблему! /  аспірин

Тріщини на п'ятах виникають в результаті неправильного догляду за ногами, нестачі вітамінів, носіння незручного взуття, а також внаслідок порушення обміну речовин. Цей дефект доставляє масу незручностей, чого тільки коштує неестетичний вигляд ступень!

Але сьогодні "Так просто!" ознайомить тебе з рецептом домашнього кошти від тріщин, мозолів і натоптишів на п'ятах. Тобі знадобляться таблетки аспірину, спирт і трохи терпіння. Вже через 15 днів помітиш приємні зміни!

Засіб від тріщин на п'ятах

Аспірин (ацетилсаліцилова кислота) - це не тільки жарознижуючий засіб. Ти можеш використовувати його також для лікування глибоких тріщин на п'ятах. Для цього змішай 10 подрібнених таблеток аспірину з 250 мл 70% -го спирту, даси розчин в невелику скляну пляшку і витримуй в прохолодному, темному місці не менше 3 діб.

Наносити ліки краще перед сном. Гарненько просочи розчином шматочок марлі і прикладіть його до п'яти, вкутай поліетиленом і одягни носок. Вранці потрібно все зняти, змити засіб теплою водою і змастити проблемне місце живильним кремом. Курс лікування - 15 днів.

Пора забути про сухість і тріщини.Представлене засіб зробить твої п'яти ніжними, як у немовляти!

Твоїм друзям також буде корисно про нього дізнатися ...