sneznoe.com

Знайомий фармацевт розповів, які ліки не можна поєднувати між собою. 5 смертельних комбінацій!Знайомий фармацевт розповів, які ліки не можна поєднувати між собою. 5 смертельних комбінацій! / Аптечка

Всі ми знаємо, що не можна змішувати лікарські препарати з алкоголем, чаєм, кавою. Але мало кому відомо, які ліки не можна приймати в парі, адже це може заподіяти сильної шкоди здоров'ю, а найжахливіше - привести до смерті.

На жаль, ця інформація мало поширена, але ж кожна людина, що приймає будь-які ліки, повинен це знати. Редакція "Так просто!" розповість про 5 згубних комбінаціях препаратів. Запам'ятай і ніколи так не роби!

поєднання ліків

 1. Антидепресанти і знеболюючі
  Людина, якій лікар виписував рецепт на дану групу засобів, знає, що їх не можна приймати разом. Але як же часто ми нехтуємо консультацією у компетентних осіб і просто вирушаємо в аптеку купувати недороге рятувальний засіб.

  Недавнє дослідження голландських медиків показало, що прийом комбінації цих двох препаратів провокує шлунково-кишкова кровотеча. Але результат їх взаємодії - це не тільки небезпека внутрішньої кровотечі, а й неприємні побічні ефекти: тривога, підвищення температури тіла, прискорене серцебиття і дихання.

 2. Ліки від кашлю і від алергії
  Більшість препаратів від кашлю і алергії містять в своєму складі схожі речовини, тому, приймаючи обидва засоби разом, ти ризикуєш отримати надлишкову дозу. А це значно посилить седативний ефект - відчуття слабкості і втоми.

  Неконтрольована сонливість може становити ризик для тих, хто, не знаючи про седативном ефекті цієї комбінації, буде працювати з небезпечними приладами, верстатом або керувати автомобілем.

 3. Антикоагулянти і аспірин
  Антикоагулянти вважаються досить серйозними ліками і продаються тільки за рецептом лікаря. Їх призначають, щоб зменшити утворення тромбів в артеріях. Але ось аспірин можна купити в кожній аптеці без рецепта. Його у нас приймають і як засіб від болю, і в косметику додають, і в побуті використовують.

  Однак багато хто не знає, що цей препарат також розріджує кров і відомий як антиагрегант. Коли аспірин приймається разом з антикоагулянтом, їх загальний ефект може значно збільшити шанси на розвиток внутрішнього і зовнішнього кровотечі.

 4. Знеболюючі та заспокійливі препарати
  Якщо приймати ці препарати одночасно, їх токсичну дію збільшується.Така передозування антидепресантів може істотно зменшити і частоту дихання, і частоту серцевих скорочень, причому іноді до смертельного рівня.
 5. Ацетамінофен і опіоїди
  Незважаючи на свою популярність, ці препарати можуть бути дуже небезпечні, якщо їх прийняти в кількостях, що перевищують рекомендовану дозу. Часто люди намагаються збільшити ефект ацетамінофену, приймаючи його з кодеіносодержащіх препаратами. Коли ці ліки приймаються разом, вони можуть дуже швидко спричинити серйозні пошкодження печінки.

Запам'ятай цей перелік лікарських препаратів і ніколи не застосовуй їх разом! І не забудь поділитися корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах.