sneznoe.com

Просте ліки від ангіни, яке вилікує тебе всього за 4 години!Просте ліки від ангіни, яке вилікує тебе всього за 4 години! /  ангіна

Ангіна - вкрай неприємне захворювання. Воно супроводжується постійними болями в горлі, які при ковтанні посилюються, слабкістю організму, ознобом і високою температурою. В процесі лікування цієї недуги вельми результативними бувають різноманітні народні засоби, Оскільки вони не тільки лікують безпосередньо симптоми ангіни, а й прекрасно підвищують імунітет.

Тому "Так просто!" підготував для тебе сьогодні дуже дієвий і простий рецепт чудотворного ліки від ангіни, Яке підніме тебе на ноги вже через 4 години. Швидше бери блокнот і ручку!

Ліки від ангіни

складові

  • 1/2 ст. розмелених в кавомолці зерняток кмину
  • 1 ст. ложка коньяку
  • 1,25 ст. води

приготування

  1. Висипі кмин в невелику каструльку або турку і залий 1 ст. води. Кип'яти 15 хвилин. В результаті ти повинен отримати в'язку масу, що нагадує кавову гущу.
  2. Проціди відвар через ситечко, додай ще 1/4 склянки води і знову доведи до кипіння. Зніми з вогню і додай коньяк.

Пити дані ліки необхідно по 1 ст. л. кожні 30 хвилин. Вже через 2 години біль в горлі зменшиться, ковтати стане набагато легше. А через 4 години ангіна і зовсім пройде.Можна продовжити пити ліки в важких випадках хвороби.

Якщо ти раптом підхопиш ангіну, обов'язково скористайся цим народним засобом, щоб не валятися на лікарняному ліжку тиждень, а то і довше.

І поспішає розповісти про це чудо-методі своїм друзям!