sneznoe.com

Надихаюча мова Джима Керрі для всіх, хто вже не вірить в чудеса.Надихаюча мова Джима Керрі для всіх, хто вже не вірить в чудеса. /  знаменитості

Джим Керрі точно знає секрети Всесвіту! Прониклива промова Джима - ще один доказ того, що талановита людина талановита в усьому.

Геніальний комік виступив перед випускниками університету імені Махаріші в штаті Айова. У свої 52 роки він отримав ступінь доктора образотворчого мистецтва і не планує зупинятися на досягнутому!

Читаючи ці мудрі рядки, складно повірити, що їх автор - комедійний актор. Настільки глибоко і точно про те, що важливо для кожного з нас ...

Виступ Джима Керрі

Все, що ми зробимо в цьому житті і отримаємо від неї, згниє і розпадеться на дрібні шматочки. Від нас залишиться тільки те, що було в нашому серці! Я став вільним від будь-якого занепокоєння людиною. Раніше я думав: ну хто я без моєї слави? Що я представляю сам по собі? Що якщо я все втрачу? Тепер стало зрозуміло, що ніяке багатство не замінить те, що я відчуваю, проживаючи своє життя з натхненням.

Те, як ми впливаємо на інших людей, - найцінніше, що у нас є! Скільки добра ми можемо робити кожен день, приділяючи увагу дрібницям і почуттів тих, хто нас оточує ...

Наші миттєві рішення - результат вибору.Нам кожен день доводиться вибирати між любов'ю і страхом, між тим, що нам хочеться робити насправді, і тим, що потрібно. Але життя у нас одна, і не можна витрачати її на те, щоб догодити комусь!

Багато хто вибирає шлях страху: боячись здатися дивними, несхожими на інших, відмовляються від своєї мрії. Я вибрав шлях Любові і ні разу не пошкодував про це.

Те, про що ми мріємо, здається недосяжним. Здається, ніби мрія ніколи не збудеться, і ми боїмося просити допомоги у світу. Я - живе підтвердження того, що у Всесвіті можна це попросити ... І якщо прохання не виконується негайно, я все одно впевнений, що Всесвіт в даний момент вже зайнята втіленням в реальність мого замовлення.

Вибираючи те, що ти любиш, ти ніколи не програєш. Потрібно розуміти: вибираючи більш практичне заняття, ти все одно не застрахований від невдач! Так чому б не спробувати ризикнути і зробити те, до чого тягнеться душа?

Я говорю це, спираючись на своє життя. Мій батько міг би стати відмінним коміком, куди краще за мене. Але він боявся і вибрав професію бухгалтера. Коли мені було 12 років, батька звільнили з ненависної роботи, і родині довелося йти на все, щоб вижити ... Це чертовски важливий урок.

Не треба боятися. Ми боїмося, що про нас подумають інші, боїмося вчинити так, як вважаємо за потрібне. Суспільству вигідно, щоб всі грали в цю гру. Але, знаючи правила, можна їх порушувати час від часу!

Тільки нам належить вирішувати, наскільки сильно страх управляє тим, що ми робимо. Життя занадто швидкоплинне, щоб жертвувати Любов'ю - до своєї справи, людям, подорожам і мріям. Любов може змінити світ на краще, страх на це нездатний!

Життя не трапляється з нами, вона відбувається для нас. Чому б не ризикнути? Дай шанс вірі. Я не кажу про релігію, я маю на увазі Віру в себе і своє життя, Віру у все найкраще.

Я більше не сподіваюся. Надія - це дуже сумнівна субстанція. Надія злиденна. Це прогулянка по полю, охопленому вогнем. Віра - те, що ширяє над ним!

Неймовірно надихає! Дякуємо Джима за кожне його слово.