sneznoe.com

Правила стилю від Крістіана Діора. Він знав, як підкреслити жіночу красу!Правила стилю від Крістіана Діора. Він знав, як підкреслити жіночу красу! / знаменитості

У Крістіана Діора були свої уявлення про жіночність. знаменитому модельєра вдалося повернути витонченість жіночого образу в важкий післявоєнний період і довести, що богині - це живі жінки, красу яких підкреслили і оцінили ...

Простота, елементарна турбота про зовнішність і розвинений смак - запорука елегантності, Вважав Діор. Перш за все він поважав якість і був уважний до дрібниць. "Моїм ідеалом була марка" сумлінного працівника "- категорія, прямо скажемо, неяскрава, але для мене вкрай цінна, так як передбачає чесність і якість".

Крістіан подбав про жінок, як ніхто інший. Його рекомендації - слова справжнього чоловіка, який побував на війні, і в той же час - тонкі висловлювання художника про красу.

Поради Крістіана Діора

 1. Чи не втомлюйся себе вивчати
  щоб правильно підібрати одяг, Потрібно досконально знати, який колір і модель підкреслюють всі твої гідності.

  Правильний комірець зробить акцент на красивому обличчі, особливі рукава допоможуть звернути увагу на ніжні руки. Талію зробить більш помітною тонкий або товстий поясок.

 2. Уникай безглуздості
  Найекстравагантніший образ повинен бути продуманий! Щоб оперувати незвичайними поєднаннями в одязі, потрібна не тільки сміливість, а й добре розвинений смак.Пам'ятай, що дивні поєднання речей можуть вбивчо вплинути на твій зовнішній вигляд.
 3. Ретельно вибирай нижню білизну
  Без шикарного білизни жінка втрачає свою силу і впевненість у собі. У тебе може бути лише одне скромне плаття, але ти будеш королевою, якщо під ним ховається чудовий комплект. Цей секрет діє завжди!
 4. Аксесуари - необхідна деталь
  Дешева біжутерія зробить будь-який наряд невибагливим. Краще зменшити кількість одягу і прикрас, але вибрати найкраще з усього можливого. Діор обожнював конвалії і будь-які садові квіти: брошки з рослинними мотивами залишаються символом добропорядної господині і коханої дружини до цього дня.

  Також дуже важливе взуття: вона відображає самооцінку жінки і є головною ланкою у формуванні гарного враження!

 5. Духи - останній штрих образу
  Діор вважав, що дивовижно пахнути повинна не тільки жінка і її вбрання, а й жіноча кімната. Запах може створити настрій і зробити тебе дійсно неповторною! "Духи говорять про жінку більше, ніж її почерк".
 6. Будь безтурботна!
  За часів Діора жінкам доводилося виконувати багато чоловічої роботи.Дуже складно було при цьому залишатися крихкою і безтурботним ... Крістіан вірив в удачу і завжди радив покладатися на щасливу зірку, адже вона є у кожного.

  Діор говорив про нерозривний зв'язок того, як ти живеш, і того, як ти виглядаєш. "Мої наряди - це моє життя, який я живу кожен день: з її почуттями, сплесками, ніжністю і радістю".

"Я малюю в записниках, на серветках або рахунку в ресторані. Вночі я прокидаюся і знову щось малюю, потім знову засинаю: мені сняться сни, наповнені думками про сукнях ... Несподівано, як блискавка, мене вражає ідея дизайну нового сукні - я віддаюся пристрасті і, виходячи з цього малюнка, створюю ще кілька варіантів! "

Цей пристрасний чоловік по-справжньому розумів жінок! Покажи статтю своїм подругам, їм напевно сподобаються блискучі поради від Крістіана Діора.