sneznoe.com

Якщо пес лизнув тобі ногу або руку, це особливий знак! Ось як розуміти улюблену собаку ...Якщо пес лизнув тобі ногу або руку, це особливий знак! Ось як розуміти улюблену собаку ... / тварини

"Собака - найкращий друг", - про це твердять багато любителів тварин. Це віддане, постійне, яке не знає образ і засуджень істота.

Вони не вміють розмовляти, але знають як виразити свої думки і почуття без слів, через поведінку. Є сенс навчитися розшифрувати його. Редакція "Так просто!" розкриє тобі значення подаються людині собакою сигналів.

поведінка собак

 1. погляд собаки

  Коли собака проникливо і пильно дивиться широко розплющеними очима, мурашки біжать по шкірі. Як і людина, вона вміє спілкуватися поглядом і висловлює їм свою повну довіру.

 2. Притискання до ноги

  Притулившись до ноги, собака просить, щоб її приголубили. Вона залежна від твоєї доброти і відчуває прихильність.

 3. Сон в ліжку

  Буває, коли тебе немає вдома, собака забирається в твою постіль. Так вона підтримує контакт з тобою на відстані, перебуваючи в тому місці, де ти любиш відпочивати і залишаєш свій запах.

 4. добування подарунків

  Собака може віддавати тобі свої іграшки. Дивно, навіщо, адже це її речі? Або ж приносить здобуті на вулиці кісточки, палички, непотрібне сміття.

  Все це - подарунки. Вона не хвалиться видобутком, а проявляє свою любов через вміння ділитися.

 5. Реагування на настрій

  За 15 тисяч років історії одомашнення і приручення собак, вони навчилися розуміти емоційний стан людини. Часто, коли тобі погано, твій вихованець починає приставати до тебе, балуватися, кусатися, гратися. Ні, він не егоїст, що вимагає уваги в самий невідповідний момент. Він все розуміє і намагається відвернути тебе від твоїх печалей.

 6. облизує господаря

  Якщо пес лиже ноги, він показує вдячність і покірність. Якщо руки - то ніжність. Облизування особи свідчить про відсутність страху бути покараним.

 7. чекає схвалення

  Зробивши щось, тварина чекає реакції на вчинене. Це проявляється по-різному. Але чи означає тільки те, що ти для нього найважливіша людина, і пес готовий коригувати свою поведінку, спираючись на твою оцінку.

 8. Радіє поверненню додому

  Значення цього знака очевидно: собака дуже сумувала, коли тебе не було. Можливо, варто проводити з нею більше часу, проявляти турботу, не забувати пестити, щоб вона не сумнівалася в тому, що потрібна тобі.

 9. Ходить по п'ятах

  Собака може слідувати за тобою всюди, навіть у ванну і туалет. Іноді це дратує.Так, так роблять тільки розбещені вихованці, які вважають, що їм все дозволено. Але пояснення цьому все ж позитивне. Так вони кажуть: "Ти мій найкращий друг, і ми всі повинні робити разом".

 10. Притискається після їжі

  Процес прийняття їжі для тваринного пов'язаний з переживанням стресу. Краще не чіпати його в цей час і поблажливо ставитися до агресивної захисту їжі. У собаки працює інстинкт виживання, вона боїться, що її їжу віднімуть.

  Якщо поївши, собака лащиться до тебе, то це не прохання про добавку, це велика подяка і вихованість. Вона теж вміє бути культурною.

Всіма цими способами віддані собаки демонструють прихильність. Ці унікальні тварини намагаються достукатися до тебе, як можуть. Придивляйся до їх поведінки і налагоджувати контакт зі своїми улюбленцями.

Сподобалася стаття? Поділися нею з іншими любителями тварин в соцмережах.