sneznoe.com

Чому не можна годувати качечок хлібом. Чи не дозволяй своїм дітям цього робити!Чому не можна годувати качечок хлібом. Чи не дозволяй своїм дітям цього робити! /  тварини

Багато з нас дуже люблять гуляти біля водойм та годувати качок хлібом. На перший погляд, це досить невинне і навіть благородне заняття.

Але насправді це популярне серед людей різного віку розвага приносить пернатим друзям шкоду.

Чому не можна годувати качок хлібом

Хліб - це дуже шкідливий продукт для качок. Через це у птахів може виникнути хвороба під назвою "Ангельські крила". При цьому крила пернатих йдуть в сторони, не спираючись в тіло. Через це птахи не можуть літати, і найгірше - те, що це не лікується!

Дана хвороба розвивається через високу калорійність хліба і великий вміст в ньому вуглеводів і білків. Качка насичується великою кількістю хліба, але не отримує потрібних для її зростання і розвитку речовин: марганцю, вітамінів D і Е.

Годувати качок хлібом - це те ж, що годувати маленьких дітей фастфудом. Птахи звикають до цього корму і більше не хочуть вживати іншу більш здорову їжу.

Запліснявілі шматки хліба також засмічують водойми і призводять до розростання і цвітінню отруйних водоростей. Саме вони є причиною виникнення у воді паразитів. Через це мешканці водойм можуть захворіти і загинути.

Годувати качечок можна, але при цьому потрібно щастило тобі, щоб майбутні покоління змогли насолоджуватися цим приємним заняттям.

Найкраще годувати качок розрізаними навпіл виноградинами, м'якими нарізаними фруктами та овочами, подрібненими зернами, вівсом і дощовими хробаками.

Те, що зазвичай так роблять всі, не означає, що це правильно. Візьми на озброєння цей корисну пораду. Люби природу, і вона відповість тобі взаємністю!

Будь ласка, распространи цю інформацію серед своїх друзів. Це дуже важливо!