sneznoe.com

Ксенія Собчак поділилася своїми правилами успіху. Хто б що не говорив, вона зробила себе сама!Ксенія Собчак поділилася своїми правилами успіху. Хто б що не говорив, вона зробила себе сама! / жінки

Напевно, немає такої людини, яка б не знала про Ксенії Собчак. Популярна телеведуча, журналістка, редактор і політик вже точно вміє про себе заявити. Вона завжди була і є на слуху. В молодості Ксенія славилася яскравими витівками, а зараз благими справами. У будь-якому випадку зробила вона себе сама. Ксенія Собчак - це вже свого роду бренд.

Багато хто говорить, що з такими родичами кожен може добитися успіху. Але давай міркувати розсудливо: кожна людина сама будує своє життя. У багатьох є допомога з боку, але не всі вміють нею користуватися, а вже тим більше утримувати успіх і вплив на протязі довгих років.

А Ксенія пройшла величезну дорогу від телеведучої "Дом-2" до кандидата в президенти. Крім того, вона відбулася як дружина і мати. Біографія Ксенії Собчак дуже багата подіями, і молода жінка з радістю поділилася своїми життєвими принципами і правилами успіху. Про них тобі розповість редакція "Так просто!".

Життя Ксенії Собчак

 1. Не думай про результат
  "Успіх вимірюється тим, наскільки ти зумів зрозуміти, що насправді тобі цікаво, в чому твоя пристрасть і як ти цю пристрасть зміг реалізувати. Зрозуміти, чого ти хочеш і що тобі подобається робити незалежно від результату, - найважливіше".

  Головне - вибрати правильну мотивацію.Наприклад, хтось хоче стати спортсменом, щоб отримати всі медалі, а хтось хоче показати, на що здатне людське тіло. Повір, саме другий отримає і медалі і визнання на все життя, адже зробить великий внесок у розвиток спорту.

 2. Знайди пристрасть, заради якої готовий забути про себе
  "Парадоксально, але людина, хоч і егоїстична істота, відчуває себе щасливим тільки в ті моменти, коли його власне" я "відходить на другий план. Коли ми ставимо своє" я "після якоїсь людини, ми називаємо це коханням. Коли робимо щось, забуваючи про себе, відчуваємо задоволення і щастя ".

  Знайди свою пристрасть, тільки так ти станеш щасливим. На перших порах Ксюша просто хотіла бути успішною, блищати на всіх обкладинках, абсолютно не замислюючись, що стоїть за цими бажаннями. Тому досить довго йшла не в ту сторону.

 3. Не бійся своїх бажань
  "У мене є подруга, Ніка Білоцерківська. Вона займалася бізнесом, але при цьому готувала як бог і отримувала колосальне задоволення від цього процесу. Тоді вона завела кулінарний блог, який тут же став популярним. Вона зібрала мільйонну аудиторію, випустила купу книжок, почала робити на цьому бізнес.

  Всі великі кар'єри починалися саме так. Тарантіно працював білетером в кінотеатрі, а потім зрозумів, що сам хоче знімати кіно ".

  "Простежте хоча б один день, як часто ви брешете. Врете собі, друзям, начальству. Якщо часто, то міняйте роботу".

  Не бійся своїх бажань і засудження з боку суспільства. Мовляв, у тебе є диплом учителя, ось і працюй в школі, хоча насправді ти мрієш про створення рекламних постерів.

 4. багато працюй
  "Питання стоїть так: якщо в тебе немає справжньої захопленості, ти не зможеш змусити себе кожен день ретельно і багато над цим працювати, не станеш професіоналом. А не станеш професіоналом, ніколи не будеш успішним у своїй сфері. За кожним успіхом, якщо він не одноденний, стоїть велика праця.

  Успіх можливий тільки в тому випадку, коли ваша пристрасть захоплює вас цілком, тоді режим 24/7 вас не злякає. Всі думають, що я себе виснажливої ​​роботою, а я, навпаки, не можу без неї, мені вона не в напряг. Жити тим, що тебе захоплює, - єдиний шлях не тільки для того, щоб стати успішним, але і щасливим ".

  Як би це ні було банально, але без праці рибку зі ставка не витягнеш. Можна багато мріяти, оподаткуватися талісманами удачі, але без дій нічого не буде. Це правило має сенс, тільки якщо ти втілив в життя попереднє.

 5. Потрібно віддавати, щоб отримати
  "Може здаватися, що провідні розважальних шоу нічого не дають. Але це не так. Інакше ви б не дивилися ці шоу. Це теж про" дати ": настрій, позитив, цікава розмова, бажання розкрити для глядачів людини з несподіваного боку. Як тільки ти віддаси те, що вмієш, що любиш, що знаєш, тут же отримаєш назад ".

  Неможливо завжди бути споживачем. Якщо в людині є натхнення і відчуття щастя, він неодмінно захоче цим поділитися.

 6. Не бійся поразок
  "Питання тільки в вашої внутрішньої переконаності, в дійсній пристрасті і віри в те, що хочете здійснити. З кожним роком страхів і відчуттів, що не вийде, буде все більше. З кожною невдачею все складніше вставати, але провести старість у жалях про втрачені можливості - найбільше покарання за нашу нерішучість ".

  Твій головний ворог у житті - це ти сам. Досягати успіху заважають не сусіди, діти, бідні родичі, корупція тощо, а власні страхи і невпевненість в собі. Якщо подивитися, скільки недоброзичливців було у Ксенії, скільки образ знесла вона з приводу зовнішності і талантів, розумієш, що все потрібно сприймати з гумором і прямо йти до своєї мети - собі на радість, ворогам на зло.

 7. Встигай більше, ніж інші
  "Грамотний тайм-менеджмент - основа успіху.Ми занадто багато часу витрачаємо даремно - на пробки, на непотрібні книги і програми, на зайві розмови. Вчіться м'яко переводити розмову в потрібне русло, якщо розумієте, що ваш співрозмовник відхилився від теми, вчіться планувати день, щоб не стирчати в безглуздих пробках ".

  У тебе завжди не вистачатиме на щось часу, поки ти точно не занесеш це в свій графік. Неважливо, сім'я це, спа, прогулянка з собакою, медитація - для кожного аспекту життя свого часу.

 8. Будь в тренді
  "Ми отримуємо інформації в десятки разів більше, ніж рік тому, в наступному році її буде більше, ніж в цьому. Змінився і темп інформації - старі фільми здаються нам дуже довгими, повільними. Нове покоління сьогодні витрачає на пошуки потрібної інформації кілька хвилин. Тоді як людям більш старшого покоління потрібно кілька годин. Освоювати нові технології, будьте в курсі подій, інакше відстанете у всьому ".

  Щоб бути успішними в кар'єрі, класним предком, та й в принципі відчувати себе молодим, потрібно йти в ногу з часом. Можливо, коли-то було легше і приємніше, але потрібно вміти адаптуватися до обставин.

 9. Вкладай в себе
  "Ви ніколи не отримаєте мільйон, якщо стоїте тисячу.Ходіть на курси, вивчайте мови, читайте корисні книги, підвищуйте свою собівартість, вчіться робити те, що інші не вміють, стежте за своєю мовою, за зовнішністю. Ставайте кращим в тому, що вмієте. Я вам відкрию один великий і дуже цінний секрет.

  У світі йде величезна полювання на професійних і кмітливих людей. Це тільки здається, що всі місця розібрані, насправді вони всі вільні. Їх ніхто не хоче брати. Знову ж таки через своїх страхів і невпевненості в собі ".

  Як би образливо не звучало, але у кожного є ціна. Твої знання, таланти, зовнішні дані завжди оплачуються. Так, ти отримуєш дохід, який дорівнює твоєї вартості.

 10. Життя не вічна
  "Моя улюблена фраза:" Ніколи не бери в руки книгу, якщо тобі буде соромно померти з цією книгою в руках ". З тих пір я читаю тільки хорошу літературу. Тому що, ну правда, раптом ти помреш, а в руках - Дар'я Донцова . так треба поступати з усім в житті - з книгами, людьми, роботою, відносинами. Потрібно жити так, ніби ви знаєте, що ось ця робота - остання робота вашого життя, ось ця людина - останній, з яким ми заснемо або прокинемося.

  Нам не вистачає відчуття швидкоплинності життя.Це парадокс: ми всі знаємо, що смертні, але живемо так, ніби-то абсолютно безсмертні. Чи не живіть чернетку ".

Рада редакції

Сама важка праця - робота над собою. Побробуйте сконцентруватися і розібратися в собі. Подумай, що тобі не подобається і як це можна змінити, що б ти хотіла отримати в житті і чого для цього не вистачає. Можеш зробити це письмово - так навіть легше.

Сподіваємося, ця стаття надихнула тебе на роботу над собою і нові звершення. Поділись корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!