sneznoe.com

Дізналася цю диву лише по голосу! Ось чим сьогодні живе всіма улюблена 55-річна співачка ...Дізналася цю диву лише по голосу! Ось чим сьогодні живе всіма улюблена 55-річна співачка ... /  жінки

Здається, на нашій естраді не було більш загадкового і неймовірного персонажа, ніж Жанна Агузарова. Мало хто знає про теперішню долю екстравагантної співачки, на що вона живе і наскільки вона ще з нами, а не в космічних просторах Всесвіту. Редакція "Так просто!" розповість тобі, що стало з легендарної виконавицею рок-н-ролу.

життя Агузарової

В даний час Жанна Хасановна не так часто з'являється на телевізійних екранах, не радує нас новими піснями і неземними кліпами. Але, навіть відійшовши в тінь, вона залишається не менше впізнаваною і гаряче улюбленої публікою. Адже її пісні - хіти, які існують поза часом і простором.

Виявляється, навіть зараз Жанна Агузарова залишається однією з найбільш високооплачуваних виконавиць в російському шоу-бізнесі. Бажаючим почути класичні хіти у виконанні улюбленої співачки доведеться викласти не мало не багато близько 3 млн російських рублів. Ну а 2-3 концерти в рік забезпечують жінці безбідне життя. Так тримати!

Співачка проживає в 3-кімнатній квартирі в Москві, а колосальні гонорари витрачає на автомобілі. Не секрет, що Агузарова володіє нерухомістю в США, де проводить досить багато часу.Ще одне улюблене розвага епатажної діви - це йога-тури на Балі, в Тибет і інші куточки світу, де можна духовно розвиватися.

Як зізнаються близькі співачки, вона не такий вже і космічний персонаж. Жанна начитанна, стежить за новинами і трендами, малює, а також багато курить. Не перший рік співачка планує випустити автобіографічну книгу, але, мабуть, ніяк руки не доходять.

Важко повірити, що королеві рок-н-ролу вже 55! Жанна ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом і не нехтує послугами косметологів. колишня вокалістка групи "Браво!" просто обожнює Вів'єн Вествуд і всілякі вінтажні дрібнички.

Нескладно помітити, що колишні тонкі губи співачки стали більш пухкими, і це їй, безсумнівно, йде!

Чому співачка стала такою замкнутою і відірваною від життя, важко пояснити. Може, виною тому яскравий злет кар'єри, неймовірне увагу до своєї персони або ж невдалі концерти в США. Проте Агузарова успішно існує в сучасній реальності і, як з'ясувалося, дуже навіть розкошуючи. Її вбрання все також викликають загальне здивування, а голос - невимовний захват.

Диву складно зустріти на світських заходах і телевізійних шоу.Жанна Агузарова заслужено визнана однією з найбільш закритих персон вітчизняного шоу-бізнесу. Однак не так давно королева рок-н-ролу з'явилася в ефірі шоу "Вечірній Ургант", давши перше за останні 10 років телевізійне інтерв'ю. Швидше дивись!

"Немає справжнього без минулого, це навіть дитині зрозуміло. Але треба жити сьогоднішнім і треба думати про майбутнє!" - стверджує Жанна Хасановна. І ми з нею абсолютно згодні.

Якщо тобі сподобалася історія цієї неземної жінки, обов'язково поділися нею з друзями в соціальних мережах.