sneznoe.com

Ти намагаєшся бути для нього модною, а він обурюється. Ось вони - 11 жіночих речей, які чоловіки вважають відразливими!Ти намагаєшся бути для нього модною, а він обурюється. Ось вони - 11 жіночих речей, які чоловіки вважають відразливими! / жінки

Часто ми, жінки, намагаємося зробити незабутнє враження на чоловіка. Але далеко не все, що нам здається сексуальним, таким є насправді, на думку чоловіків.

Заради привабливості ми часом з маніакальною наполегливістю слідуємо моді, останнім тенденціям краси, втрачаючи при цьому здоровий погляд на речі. Щоб виглядати красиво, ми можемо зробити "майстерний" макіяж, який насправді не приваблює, а, навпаки, тільки відштовхує. Або міняємо колір очей за допомогою лінз.

жіночна одяг

Деякі панянки під впливом феміністичних течій, на противагу жіночним образам вибирають суперудобние, на їхню думку, речі, але, на жаль, позбавлені усіляких натяків на красу.

Це все далеко не про жіночний образ. І щоб твої зусилля справити враження на чоловіка не мали зворотний ефект, редакція "Так просто!" підготувала для тебе 11 жіночих речей, Які чоловіки вважають відразливими і абсолютно несексуальнмі. Ніколи не роби цього більше!

 1. Уггі
  Ну чому ця огидна взуття так у нас прижилася?

  Взимку ми намагаємося одягнутися тепліше, і це нормально.Але чому серед усього розмаїття красивих черевик, чобіт, валянок, на худий кінець, більшість дівчат і жінок вибирають уггі?

  З оригінальними уггамі ці підробки не мають нічого спільного, а навпаки, спотворюють образ щасливої ​​покупниці прямо з першого дня носіння. Наприклад, мій чоловік разом з братом хором говорять: "Уггі - це справжній модний кошмар!"

 2. Нарощування волосся
  Дорогі представниці прекрасної статі, не варто тішити себе ілюзіями - це помітно. Причому практично завжди!

 3. безформні сукні
  Єдине, що робить таке плаття-мішок, - це геть приховує всі твої гідності! І зручність тут явно програє.

 4. пластмасові нігті
  На думку багатьох чоловіків, дівчина з таким манікюром зовсім не схожа на леді. Не дарма ж адже йдеться: чим простіше дівчина, тим складніше у неї манікюр! А адже такі нігті ще й грошей коштують ...

 5. неприродний макіяж
  Благаю, не захоплюйся ось таким "майстерним" макіяжем. І залиш ти вже, нарешті, в спокої ці брови! Бути жіночною - це про природність, а не про тонни косметики на обличчі.

 6. лосини
  У спортзал - так, але якщо аеробіка не є твоїм улюбленим захопленням, краще залишити цей елемент гардеробу в шафі, замінивши його стильними брюками, які тобі дійсно йдуть.

 7. неприродні лінзи
  Тобі здається, що це виглядає привабливо? На жаль немає. При ближчому розгляді такі "очі кіборга" можуть навіть неслабо налякати!

 8. безглузді туфлі
  Коли побачиш їх у взуттєвому магазині - просто пройди повз. 74% чоловіків хотіли б, щоб жінки носили тільки туфлі-човники на шпильках. А є зручне взуття навіть без каблука, яка виглядає дуже жіночно - це сандалі і балетки.

 9. Бантики на голові
  Якщо, звичайно, тобі не 5 років і ти не лялька Барбі ... Тоді ніяких питань!

 10. Штани з матнею
  Може, і зручні, але виглядають вони просто огидно!

 11. леопардовий принт
  Звичайно, ти можеш бути хижачкою, але показувати це варто іншим способом!

Рада редакції

А ще пропоную тобі ознайомитися з 10 антітренд, які роблять твій образ вульгарним, на думку модного стиліста Влада Лисовца. Адже популярно - не означає красиво!

А ти згодна з думкою чоловіків або як і раніше будеш носити леопардовий принт і нарощувати волосся? Поділися цією інформацією з подругами і дізнайся, що вони думають з цього приводу. Буду рада, якщо ти скажеш свою думку в коментарях.