sneznoe.com

Мистецтво бути жінкою 10 справ, що дають силу прекрасній статі.Мистецтво бути жінкою 10 справ, що дають силу прекрасній статі. / жінки

енергія жінки, Згідно Вед, - це основа світу. Саме жіноче "Я" здатне подарувати чоловікові те, що направить його на різні подвиги. На вигляд слабкі жінки бувають насправді дуже сильними всередині. Цей список, який складається з 10 справ, дає представницям прекрасної статі силу.

Що робити для збільшення жіночих енергії

 1. медитації
  Медитації, розслаблення і час, проведений наодинці з собою, піднімають рівень жіночої сили. Медитуй хоча б раз в день перед сном.
 2. читання
  Читай історії про життя людей, а також біографії відомих особистостей. Вивчаючи чужі долі, ти краще почнеш розуміти себе. Прочитай ту книгу, яку давно хотіла почати, не шкодуй на це часу.
 3. Спорт
  Якщо останнім часом ти спостерігаєш занепад сил, тоді займися спортом. Вибирай щось новеньке і цікаве. Для збільшення жіночої енергії дуже корисні танці. Це відмінний спосіб відновити сили після важких стресів.
 4. Здоровий спосіб життя
  Ведення правильного способу життя дає жінкам енергію і красу. Зверни увагу на звичку пізно лягати спати, злословити чи лінуватися і постарайся викоренити їх.
 5. Насичується себе любов'ю
  Даруй свою любов оточуючим і вона до тебе повернеться. Якщо жінка не наповнила своє серце і душу любов'ю, вона енергетично слабка.
 6. Музика і вокал
  Слухай побільше приємною і розслаблюючій музики, а також не забувай підспівувати. Спів очищає горлову чакру, і нам вже не хочеться сваритися з оточуючими. У давнину одним з кращих компліментів для жінки були слова "вона як пісня".
 7. займайся собою
  Використовуй вільний час, щоб займатися собою. Природою закладено щомісячний період, коли жінка повинна думати тільки про себе. Це період критичних днів.
 8. прогулянки
  Жінці просто необхідно хоча б раз в день виходити на вулицю. Незважаючи на те, що ти берегиня домашнього вогнища, зв'язок з природою дуже важлива.
 9. аромат
  Жінка - це квітка, який повинен приємно пахнути. Новий аромат, який тобі підходить, підсилює енергію.
 10. гідність
  Будь впевнена у своїй унікальності і не давай нікому в цьому засумніватися. Ти прекрасна і чарівна, пам'ятай про це.

Якщо ти будеш внутрішньо сильною, тоді ніякі негаразди не зможуть вплинути на твоє життя. Ти станеш більш впевненою в собі. жіноча енергія буде вабити і зачаровувати чоловіків, які її дуже добре відчувають.

Поділися з подругами цією корисною інформацією про жіночу силі!