sneznoe.com

Менокоровци хором закликають Бріжит Макрон попрощатися з міні і почати одягатися за віком!Менокоровци хором закликають Бріжит Макрон попрощатися з міні і почати одягатися за віком! /  жінки

Мабуть, одне з найбільш страшних модних побоювань в нашій країні - бути одягненою не за віком. Здається, ще гірше бути одягненою погано, нудно і негармонійно, але ці речі мало кого бентежать. Коли нам років так 17, ми часто чуємо фразу: "Тобі зарано це носити, люба". Ну а далі речі в гардеробі плавно перекочовують в список "вже пізно".

Чому дівчина, тільки закінчила інститут і переодягнувшись у вбрання Джейн Фонди, вважається дуже серйозною і навіть відповідальної панянкою, а 64-річна Бережіть Макрон, Відома любителька міні, тут і там засуджується злостивцями за небажання одягатися відповідно до віку?

Дружина президента Макрона

Благо при сьогоднішньому товарному достатку будь-який вік з надлишком забезпечений відповідною модним одягом. стиль менокор - це стиль жінки, яка зробила кар'єру, жінки, у якої вдосталь вільного часу для облаштування, наприклад, саду, яким найзручніше займатися в лляних штанах і сукнях, вільної блузі і кардігані з натуральної тканини і в пастельній палітрі.

Саме в такий одяг одягається старше покоління на Заході і буде одягатися у нас на батьківщині, як тільки тут остаточно позбудуться привидів радянського минулого на зразок квітчастих хусток і калош.

Прихильники вікового стилю одягу хором висміюють першу леді Франції і благають 64-річну Бріжит почати одягатися, як годиться жінці такого поважного віку.

Однак Бріжит Макрон не була б справжньою француженкою, якби прислухалася до думки злостивців. Бережіть носила, носить і буде носити всілякі сукні та спідниці, ледь дістають до колін.

До слова, у першій леді Франції таких ціла колекція: червоні, білі, сині, чорні ... На будь-який випадок!

Сукня - основа гардероба Бріжит Макрон. Силует трапеція приховує всі недоліки фігури, настільки викликає довжина дозволяє хоч добу безперервно демонструвати стрункі ніжки на заздрість недоброзичливцям, а мінімалістичний стиль нарядів допомагає першої леді вписуватися навіть в самий суворий дипломатичний дрес-код.

Бережіть Макрон - це не Карла Бруні, яка на протязі всього президентського терміну Саркозі одягалися лише в консервативні наряди. І навіть не Меланія Трамп, яка на будь-якому із заходів виглядати настільки шикарно, що нею хочеться прикрасити обкладинку кожного глянцевого видання.

Перша леді Франції Бережіть Макрон - безпосередня і справжня.Вона любить життя і не збирається змінювати свої звички. Браво!

Хтось скаже, що так легковажно коротка спідниця в 64-то року ніяк не відповідає статусу Бріжит Макрон, але чому б і ні! Може й справді перша леді повинна виглядати саме так? Що скажеш?

Не забудь поділитися цією статтею з друзями в соціальних мережах.