sneznoe.com

Нагадує звичайний суп! Навіть в самих запущених випадках спалює і знищує ...Нагадує звичайний суп! Навіть в самих запущених випадках спалює і знищує ... / желатин

Моя бабуся часто готувала супи на основі бульйону. Всі їли і нахвалювали! Зараз я зрозумів, наскільки правильно нас годували в дитинстві: виявляється, кістковий бульйон - корисна їжа.

У складі бульйону присутні гліцин і пролін - дві унікальні амінокислоти, необхідні для правильного функціонування організму. Дефіцит цих речовин може спровокувати ламкість кісток, різні запалення і навіть поява ранніх зморшок!

кістковий бульйон

користь бульйону

 1. загоєння ран
  Корисні амінокислоти в складі бульйону сприяють відновленню тканин! Бульйон рекомендується їсти хворим в післяопераційний період. Також ця їжа надзвичайно важлива для зростаючого організму дітей і підлітків.
 2. Підтримка здоров'я кісток
  Кальцій, магній і фосфор, Які присутні в бульйоні, дуже добре засвоюються! Важливо є бульйон для міцних кісток в будь-якому віці.
 3. гарне травлення
  У бульйоні є желатин, який благотворно впливає на слизову оболонку шлунка і кишечника. У разі виникнення проблем з травленням рекомендується пити кістковий бульйон якомога частіше!
 4. Очищення організму
  Бульйон з кісток допоможе печінці впоратися з токсинами! При будь-якому вигляді Детокс корисно додавати в раціон це блюдо.
 5. високий гемоглобін
  Гліцин в складі бульйону забезпечує високий вміст заліза в крові, запобігаючи анемію і допомагаючи крові краще переносити кисень.

Як приготувати бульйон

Бульйон може бути самостійною стравою, а також основою для супів і соусів. Що примітно, бульйон - низькокалорійна їжа, всього 15-20 ккал на 1 л!

ідеальний бульйон

 1. Перед варінням бульйону кістки злегка обсмажити в духовці.
 2. Обов'язково измельчи кістки, перед тим як заливати їх холодною водою.
 3. Промий кістки перед приготуванням!
 4. Коли бульйон закипить, зніми з нього піну і прибери частина жиру. Потім зменш вогонь.
 5. Не допускай сильного кипіння в процесі варіння бульйону!
 6. Бульйон вариться в середньому 2-3 години. За 1,5 години до закінчення приготування помісти в бульйон коріння і трави, за півгодини до кінця варіння - посоли.

Корисний не тільки бульйон з кісток, а й м'ясо-кістковий бульйон, а також рибний! Якщо ти відчуваєш збої в роботі травної системи або загальне ослаблений стан, немає засобу краще. Всього 2 чашки бульйону в день вилікують тебе!

А скільки варіацій цього чудесного страви існує! Бульйон з галушками, грінками, фрикадельками, локшиною і навіть з омлетом ... Спробуй приготувати сам і поділися з друзями рецептом ідеального бульйону, вони неодмінно оцінять!