sneznoe.com

Всього 2 таблетки активованого вугілля, і магія починається! Через 20 хвилин я захоплювалася ...Всього 2 таблетки активованого вугілля, і магія починається! Через 20 хвилин я захоплювалася ... /  желатин

Минулий рік можна з легкістю назвати роком чорних масок. Вони були абсолютно у всіх соціальних мережах, їх продавали на кожному кроці, від реклами неможливо було сховатися. А реклама, по правді кажучи, вражаюча!

Завдала масочку, трохи почекала, потім зняла одним рухом, очистивши все-все пори від забруднень. Погодься, тобі ж теж хотілося спробувати? Раз - і жодної чорної точки, ніяких розширених пор! У гонці за ідеально чистою шкірою всі засоби хороші ...

Редакція "Так просто!" поважає покупні Догляду кошти. Але найчастіше їх вартість і реальний вплив на шкіру не перетинаються. Навіщо переплачувати? Чи можна в домашніх умовах домогтися мармурової гладкості особи?

Наші прекрасні редактори Марія і Христина порівняли ефект від купленої чорної маски з результатом використання домашньої маски з активованим вугіллям. Результати виявилися абсолютно несподіваними! Ось як це було.

Як зробити чорну маску

У мене від природи дуже чутлива і схильна до сухості шкіра. Але, як стверджує виробник чорної маски, забруднені пори є у кожної з нас.

"Ну що ж, значить, потрібно чистити", - подумала я.І вибрала самий бюджетний продукт з усіх, які пропонує ринок.

Перше, що приємно здивувало, маска дійсно чорного кольору. І наноситься без проблем, рівним шаром. Єдине зауваження: варто попередньо розпарити шкіру, щоб пори розкрилися і ефект був більш вражаючим. По крайней мере, так мені сказав продавець-консультант.

Після нанесення хвилин 10-15 можна займатися своїми справами. Але вибір буде невеликий, так як маска стягує, при цьому складно говорити, є і робити інші маніпуляції особою. Зате почитати або погортати стрічку Фейсбуку - саме те.

На мій превеликий подив, маска знялася, як в рекламі, єдиним полотном. Але це була біль.

Шкода, камера не запам'яталася мої сльози, а вони точно були! Відчуття - наче шкіру з себе здирати. Залишки змила теплою водою і почала розглядати себе в дзеркало.

Результат не виправдав моїх мук: Шкіра стала ще суші, а чутливість проявила себе невеликим почервонінням. Вмісту пір, до речі, на плівці я теж не побачила. Довелося терміново скористатися зволожуючим кремом і забути про все як про страшний сон.

Домашня чорна маска

Сьогодні і мені пощастило випробувати на собі чудотворне дію вугільної маски від чорних крапок. Але я, озброївшись народними рецептами, вирішила маску не купувати, а зробити самостійно. Адже, як стверджує Маша, ефекту від магазинної маски вона не відчула. "Домашня маска точно не зашкодить, ще й гроші заощаджу ", - подумала я.

Рецепт, який я прочитала в Мережі, був вкрай простий, а ефект обіцяли очумітельний. Всі компоненти, за словами автора, найкращим чином впливають на ніжну шкіру обличчя. Ну що ж, я купила активоване вугілля, желатин, молоко і почала варити чудотворне зілля від чорних крапок.

тобі знадобиться

  • 2 таблетки активованого вугілля
  • 2 ч. Л. желатину
  • 2 ч. Л. молока

Відразу скажу, що маска готується дуже просто: потрібно лише змішати 2 таблетки подрібненого активованого вугілля, 2 ч. Л. желатину і 2 ч. л. молока, 15 секунд в мікрохвильовій печі - і заповітна маска від чорних крапок з желатином готова. Суміш досить швидко застигає, тому потрібно якомога швидше її нанести.

І не забути попередньо розпарити обличчя, адже тоді ефект буде як в рекламі. По крайней мере, так стверджує автор домашнього рецепта.

Маска від чорних крапок з вугіллям наноситься не так просто, як здається на перший погляд. Вона дуже густа і тягуча. Ну, у кого звідки руки ростуть. Маску я насилу завдала, так що можна 15 хвилин побездельничать. Плівка досить сильно стягує шкіру і сковує рухи мімічних м'язів. Це не дуже приємно, але що поробиш.

Маска знялася на подив просто. Але є один секрет! Все залежить від товщини шару, який ти наносиш: чим тонше шар, тим агресивніше буде віддалятися масочку. Я вирішила перший раз не дуже травмувати шкіру і не пошкодувала інгредієнтів.

Повинна сказати, що результат мене приємно здивував: Шкіра стала чиста, ніжна, оксамитова на дотик. А ось довгоочікуваний ефект очищення пір від забруднень виправдав себе не в повній мірі. Чи не збрешу, сказавши, що якусь частину віддаленого вмісту пір я побачила на зворотному боці маски, і це не може не радувати! Проте ефекту як в рекламі я не відчула. Сподіваюся, наступного разу вийде краще.

Досвід дійсно вражаючий! Виявляється, копійчаний активоване вугілля здатний на таке ... Розкажи в коментарях, чи сподобалося тобі це міні-тестування нашої редакції. Домашня маска - вибір "Так просто!".