sneznoe.com

М'ята проти цукрового залежності то, що допомогло мені розлюбити шкідливі солодощі.М'ята проти цукрового залежності то, що допомогло мені розлюбити шкідливі солодощі. /  залежність

Ні для кого не секрет, що цукор викликає залежність. З'ївши трохи солоденького, ти неодмінно захочеш ще добавки ...

Не будемо таїти правду - для багатьох авторів з нашої редакції печеньки та цукерки теж стали своєрідним допінгом і наркотиком, але пора б з цим покінчити! На щастя, є приємне вирішення проблеми, відкрите відомим американським неврологом і психіатром Аланом Хиршем.

Так ось, позбутися від сахароманіі нам допоможе ефірне масло м'яти перцевої.

М'ята перцева проти цукрового залежності

Вже давно доведено те, що тягу до солодкого можна зменшити за допомогою м'яти перцевої. Виявляється, аромат рослини не тільки освіжає і бадьорить, але і викликає відчуття ситості.

Як же правильно використовувати м'яту в боротьбі з цукрової наркоманією? Вчені радять робити інгаляції з ефірною олією м'яти перцевої (до десяти крапель на ванну). Рекомендують також просто носити флакончик з маслом м'яти і періодично вдихати аромат, особливо коли настає "цукрова ломка".

А якщо ти змішаєш 2 краплі кокосового масла з 2 краплями олії м'яти і щодня вранці будеш наносити цю пахучу суміш на внутрішню частину зап'ястя, то незабаром помітиш, що легко можеш прожити без солодкого!

Солодко спокуса, але бажано забути про цукор назавжди або хоча б вживати його в мінімальній кількості. Повір, твій організм скаже тобі спасибі!

Згоден? Тоді розкажи своїм друзям про таке ароматному способі, що допомагає зупинити тягу до солодкого.