sneznoe.com

Дивовижні властивості замороженого лимона. Порада від відомого ресторатора!Дивовижні властивості замороженого лимона. Порада від відомого ресторатора! / Замороження

Всі знають, наскільки корисний такий фрукт, як лимон. Але не всі в курсі, як можна отримати від нього максимальну користь. А це дуже навіть просто.

Досить добре промити лимон, помістити його в морозильну камеру на кілька годин і після натерти на тертці разом з цедрою і кісточками. лимонна шкірка, Яка зазвичай викидається, містить в п'ять разів більше вітамінів, ніж лимонний сік!

Також вона відмінно виводить токсини з організму і здатна уповільнити процес старіння.

Звичайно, якась частина корисних вітамінів при заморожуванні втрачається, але того, що залишається, досить для нашого організму. При будь-якому способі заморозки в плодах залишається близько 90% вітамінів.

додай натертий лимон в будь-які страви: салати, морозиво, супи, макарони і в багато інших. А також в напої: вино і навіть віскі. Страви знайдуть несподівано приємний смак, який ти, швидше за все, ніколи раніше не пробував.

Як правильно вимити лимон перед тим, як його заморозити

 1. Спосіб № 1
  Для початку скип'яти воду. Поклади лимони в друшляк і полів їх гарячою водою. Потім набери миску холодної води і поклади туди лимони.

  Бери по одному і чисти їх спеціальною щіткою для фруктів і овочів. Якщо такої немає, то можна зробити це чистої непотрібної зубною щіткою.Ретельно витри лимони паперовим рушником і просуши їх кілька годин.

 2. Спосіб № 2
  Налий воду і яблучний оцет в пляшку-розпилювач в пропорції 3: 1. Закрий пляшку і добре струсни. Розпороши розчин на лимони і залиш на 5 хвилин.

  Почисти лимони за допомогою щітки під прохолодною проточною водою. Потім добре обполосни і висуши їх.

Не став лимони в морозильник, якщо вони не висохли до кінця. Для заморозки обмотай фрукти харчовою плівкою. Зайва волога може перетвориться на лід, що негативно позначиться на смакових якостях продукту.

А найкраще спробувати виростити лимони на підвіконні, якщо є можливість. Зроби свою їжу смачніше і здоровіше за допомогою замороженого лимона!

Поділися з друзями цим цікавим способом використання лимона!