sneznoe.com

Всього 1 інгредієнт для бездоганної заморозки! Солодкі і ароматні ягідки цілий рік!Всього 1 інгредієнт для бездоганної заморозки! Солодкі і ароматні ягідки цілий рік! / Замороження

Свіжа полуниця - виключно літні ласощі. Яскрава, соковита, ароматна, вона пахне червнем і сонцем, яке увібрала в себе по краплині. Іноді так хочеться продовжити це сонце і це літо, пригоститися солодкою ягодою, скажімо, в січні. Як бути тоді?

Є, звичайно, магазинна заморожена полуниця. Вона лежить у великих холодильниках - одна на вагу, інша в упаковках. Але ягоди ці зовсім несмачні. Вони пахнуть фреоном і інший синтетикою, при розморожуванні втрачають форму і залишки соку, а пиріг можуть безповоротно зіпсувати, якщо розкиснути в тесті.


© DepositPhotos

Є чудовий вихід з цієї неприємної ситуації. Ти, як добра господиня, можеш заморозити ягоди сама, а головне - зробити це швидко і вміло. Тоді навіть посеред зими ти і твої домочадці зможуть пригоститися стиглої і запашної ягодою, немов тільки що зірваної з грядки.


© DepositPhotos

У цьому нехитрому справі тобі напевно знадобляться поради нашої редакції, яка згадала всі відомі їй трюки з заморожування ягід. Залишай сторінку в закладках - і вперед!

Як заморозити полуницю


© DepositPhotos

 1. вибір полуниці

  Для початку вибери хороші ягоди. Вони повинні бути стиглі, але не переспілі.Щільні, сухі ягоди з темно-червоною м'якоттю піддаються заморожуванню найкраще. Дрібна полуниця проморажівается краще і швидше, та й смак у неї більш насичений.


  © DepositPhotos

 2. підготовка полуниці

  Перебери ягоди і видали всі неякісні. Краще заморозити менше, ніж зіпсувати всю партію підгнилого ягодою. Ягоди бажано не мити, але чистоту полуниці з ринку ніхто гарантувати не може, так що краще обдай полуницю окропом. Чи не перетримувати її під водою, щоб вона не розкисла.

  Плодоніжки не видаляти, щоб ягода залишалася герметично закритій і зберегла всі корисні вітаміни. Висип полуницю в миску, акуратно промий і розклади в один шар, щоб вона просохла.


  © DepositPhotos

 3. підготовка посуду

  Найкраще заморожуються ягоди в одноразових пластикових лотках з магазину. Для цієї мети можна використовувати будь-які пластикові ємності аж до відерець з-під морозива і обрізаних пластикових пляшок.


  © DepositPhotos

Замороження

 1. Перший спосіб заморозки самий загальновідомий. Уклади промиті і висохлі ягоди в лоток в 1 або 2 шари, потримай в морозилці добу. Після повного проморожування зсипати полуницю в дерев'яні або картонні коробки і прибери на тривале зберігання.


  © DepositPhotos

 2. Другий спосіб дає саму солодку полуницю. Справа в тому, що в процесі зберігання полуниця втрачає форму і трохи смак. Тому можна пересипати її цукром.


  © DepositPhotos

  Візьми 300 г дрібного цукрового піску або цукрової пудри на кожен 1 кілограм полуниці. Шарами виклади в лотки очищену від плодоніжок полуницю, пересипаючи її цукром.

  Постав лотки в холодильну камеру на 2-3 години, щоб полуниця відстоялася і дала сік. Переклади полуницю з цукром в лоток, який буде використовуватися для тривалого зберігання, і залий отриманим соком.


  © DepositPhotos

 3. Останній спосіб самий неформатний. Він передбачає пюрірованіе полуниці. Підготовлену до заморожування полуницю растовкти або швидко перетвори в пюре за допомогою блендера. Залий отриману масу в пластикові лотки і постав в морозилку.


  © DepositPhotos

  Для того щоб в морозилку помістилося якнайбільше пюре, дістань його з лотків після заморозки і загорни в харчову плівку. Цей спосіб найкраще підходить для "слабкої" перестиглою полуниці.


  © DepositPhotos

Такі ось зручні способи заморожування яскравою річної ягоди. Вибери зручний і скористайся ним, щоб одного разу холодним зимовим днем ​​приготувати м'який, запашний полуничний пиріг або заварити чашечку солодкого полуничного чаю.