sneznoe.com

Ось чому російських жінок ні крапельки не шкода!



Ось чому російських жінок ні крапельки не шкода! /  взаємовідносини

Якщо хоч на хвилину заглянути в соціальні мережі, тут же натрапиш на черговий стогін російської жінки про те, як же погано на пострадянському просторі панночкам живеться. Мовляв, на роботі горбаться, дітей рости, а мужик і зовсім нічого не робить, лише на дивані вилежується і хмільне посмоктує. Справжня каторга!

Редакція "Так просто!" змушена не погодитися. "Жінка не повинна бути тінню свого чоловіка. Жінка повинна працювати і заробляти на життя. Жінка повинна бути так само вільна, як і чоловік", - вважала сексуально емансипована комуністка Олександра Коллонтай. І ось чому російські жінки швидше щасливі, ніж нещасні ...

Життя жінок в Росії

Наша редакція натрапила на лист, присвячене нескінченного невдоволення нашої жінки, в якому свіжо і просто пояснюється, чому російські жінки - справжні щасливці.

"Мені здається, що Росія, як раз одна з найбільш благополучних країн для життя жінки. Так, рівень життя може бути не такий високий, як десь, та й ми звикли себе жаліти. Але разом з тим потрібно пам'ятати, що ...

- Якщо ти зачата дівчинкою в Росії, тебе не абортують на ранніх термінах, як в Індії або Китаї!

- Якщо ти народила дівчинку в Росії, твої родичі не будуть тебе лаяти і звинувачувати, як в Пакистані!

- Ти можеш вчитися, а не тільки народжувати і доїти корову, як в країнах радикального ісламу. Там така свобода є лише недосяжною мрією!

- Ти ходиш на роботу, зате ти не терпиш побої палицею від свекрухи і не кутатися в бурку, закриваючи себе з голови до ніг.

- Якщо тебе згвалтують посеред білого дня, то, швидше за все, буде покараний насильник, а не ти, як в Катарі. Тебе не згвалтують за рішенням суду, в якості покарання когось із твоїх родичів, як в тій же Індії.

- При розлученні дитина не є власністю чоловіка, він майже гарантовано залишиться з тобою, якщо ти не алкоголічка чи наркоманка.

- Ти можеш мати стільки партнерів, скільки хочеш, а покаранням стане максимум пирхання сусідки, а не побиття камінням!

- Ти можеш посміхатися, напиватися і вільно поводитися з чоловіками. Величезна кількість жінок в світі не може цього робити в принципі!

- Ти можеш виходити заміж за того, хто тобі подобається, або взагалі не виходити, незалежно від того, що думає про це твій батько!

- Кількість чоловіків, які продвинуто запропонують тобі розділити рахунок, йде на одиниці, не як в Європі, де число таких може досягти половини!

- Тобі не потрібно бігти з пологового будинку на роботу, доручивши дитину няньці, з побоювання випасти з вічної кар'єрних перегонів.

- Тебе не позбавлять батьківських прав через відсутність молока в холодильнику. Я не знаю, що взагалі має статися, щоб все-таки позбавили батьківських прав.

- Тебе ніхто не засудить за сексуальне домагання, якщо ти продемонструєш бретельку бюстгальтера. А в Америках всяке трапляється.

- Шлюбний контракт у нас поки ще рідкість.

Я дійсно вважаю, що у наших жінок є унікальна Свобода вибору: Свого шляху, роботи, своєї сім'ї, свого стилю життя, виховання дитини. Але за будь-яку свободу, як завжди, доводиться платити відповідальністю. Цією-то відповідальності російські жінки і не хочуть. Вона і лежить на них важким тягарем.

Хочеш рівноправності? Горбаться на рівних, це нормально. Не можна мати рівні права без рівних обов'язків. Хочеш монополізувати виховання дитини - тоді природно, що ти втомлюєшся. Не хочеш втомлюватися - делегуй батькові відповідальність, а не відганяй його від гнізда.

Виходиш заміж за власним бажанням? Тоді кого, крім себе, ти можеш звинувачувати в своєму виборі? Сама і винна, не подобається - міняй.Хочеш розважатися на рівних, пити шампанське на вечірці і піти з незнайомцем в ніч? Тоді тебе ніхто не зобов'язаний завойовувати, як принцесу з фортеці. Сама тепер шукай, ніж підманити чоловіка.

це нормальні правила життя жінки. Вони трохи стомлюючі, але вони - розплата за найширшу свободу вибору шляху і стилю життя, чого позбавлені дуже багато жінок світу. Це прекрасно! Що ж вам ще треба!

Пряникові будиночки, де дівчинки-Барбі тільки п'ють чай і доглядають за нігтями під заступництвом сильного і вірного Кена? Так вони не існують в принципі, а якщо й існують, то дуже короткий час і для дуже обмеженої кількості жінок. Це важко, але це краще, ніж існуючі в світі альтернативи. Ласкаво просимо в реальність!"

Сучасний світ - це світ різноманіття ролей, і сенс життя в ньому - це право вибору. Жінки сучасної Росії повинні припинити жити минулим. Жінки повинні надихати, а не засуджувати, вони повинні любити і бути щасливими. В такому світі варто жити нам усім.

Сподобалася стаття? Обов'язково поділися нею з друзями в соціальних мережах.

джерело