sneznoe.com

Чоловіки в них закохуються навіть із закритими очима 3 запаморочливих знака зодіаку!Чоловіки в них закохуються навіть із закритими очима 3 запаморочливих знака зодіаку! /  взаємовідносини

питання жіночої привабливості хвилював суспільство в усі часи, і до сих пір залишається загадкою, чому від одних жінок у чоловіків зносить дах, а інші просто подобаються. Психологи кажуть, що справа у вихованні і тому, як до дівчинки ставилися в дитинстві, сексологи твердять, що в впевненості в собі, а ось астрологи стверджують, що винні зірки.

Редакція "Так просто!" знову звернулася до звездозайкам, щоб дізнатися, під якою зіркою потрібно народитися жінці, щоб на варті біля чоловіків завжди було 12.00. Безумовно, всі жінки запаморочливі, але призові місця астрологи віддають саме цим знакам зодіаку.

Жіночі знаки зодіаку

3 місце - Ваги

Будучи надзвичайно жіночною, вона в той же час розумна, красномовна і активна. Потрапивши в скрутне становище, Ваги може стати абсолютно безпорадною і буде вести себе як справжня леді - знайде порятунок в чоловічому обличчі. Варто зауважити, що жінки, які народилися під цим знаком, відомі своєю красою і ніжним кольором обличчя, а також глибокою відразою до всього непривабливому.

У неї витончені манери, вона витончено одягається, користується легкими парфумами, любить дорогі прикраси і намагається оточити себе розкішшю, але при цьому у неї відмінне почуття гумору і вона гостра на слівце. Та ж витонченість відноситься і до чоловіків.Все в ньому повинно бути прекрасно - від матеріальне положення до зовнішнього вигляду. Терези віддають перевагу творчіскіх натури комерційним - акторів, співаків, письменників, художників, музикантів, а не бізнесменів.

Жінки-Терези дуже самокритичні. Вони завжди йдуть в ногу з часом і роблять все можливе, щоб вигідно виділятися з натовпу конкуренток. Поглянь лише на Моніку Белуччі, Кім Кардашьян або Бріджит Бордо - вони красуні в будь-якому віці. Так, жінки народжені під цим знаком не схильні до стабільності. Вони обожнюють флірт і різноманітність.

Фактично Ваги цікавиться не чоловіком як таким. Вона просто хоче, щоб нею захоплювалися. Входячи в кімнату, вона осяває її своїм сяйвом. Її наснагу викликає таку ж реакцію оточуючих.

2 місце - Водолій

У жінки-Водолія високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб коханець ставився до неї з належною повагою. Вона чуттєва і дуже розумна. Водолій любить вечірки, прекрасно відчуває себе королевою в суспільстві і завжди готова прийняти запрошення в останню хвилину від того, хто їй подобається. Вона не вміє брехати, оскільки не хоче бути брехухою.

Непередбачуваність жінок цього знака зодіаку робить спілкування з ними цікавим і нудним. Чарівні і скромні Водолії можуть вразити співрозмовника цілим фонтаном пристрастей, змусивши розгубитися навіть чоловіків, які вважають себе знавцями жіночої психології. Жінка цього знаку надходить так, як їй захочеться, не зважаючи на будь-якими умовностями. Її поведінка для оточуючих залишається повною загадкою.

Вона любить красиві речі, включаючи і людське тіло. Так що компліменти з приводу її фігури будуть вельми доречні. Жінка-Водолій бере участь в житті свого супутника. А це чертовски подобається чоловікам, адже тоді вони відчувають себе потрібними. Мабуть, це один з головних козирів цих жінок.

1 місце - Діва

очолює рейтинг спокусливих жінок Діва. Кожна із задоволенням підписалася б під виразом Чехова про те, що в людині все повинно бути прекрасно. Вона так само емоційна, як і інші жінки, але вміє добре керувати своїми почуттями. Її внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці. Вона тримається серйозно і з гідністю. Така ось жінка-загадка.

Вона здатна бути щедрою, терплячою і доброю, але при цьому вона залишається цілеспрямованою, холодної і підпорядковується завжди розуму, а не серцю. Вона знає, чого хоче чоловік.Якщо він сам не розуміє, вона допоможе йому проаналізувати ситуацію. Вона прекрасний аналітик. Мета її практичні і реальні при правильному підході. Якщо вона виходить заміж, то зазвичай це відбувається не рано і нерідко за розрахунком. Але найчастіше чоловіки в ній бачать янголятка.

Вона прекрасна господиня і мати, цікава супутниця чоловіка. Секс швидше цікавить її з точки зору продовження роду, ніж задоволення. Як правило, вона добре виглядає аж до немолодих років. Єдиний її недолік - це непереносимість критики. Якщо хтось заперечує її життєвим поглядам, то відразу ж залишається за бортом.

Ось такі спірні призові місця. Дивлячись на розкішних і щасливих жінок навколо, складно сказати, що чоловіків захоплюють більше за інших Діва, Водолій і Терези. Розкажи нам в коментарях, що ти думаєш з цього приводу і не забудь поділитися цікавою інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!