sneznoe.com

Краса править світом! Так ось, Михайло Лабковской стверджує протилежне ...Краса править світом! Так ось, Михайло Лабковской стверджує протилежне ... /  взаємовідносини

Ти думала, що секрет привабливості полягає в красі? Довгі вії, звабливий погляд, тонка талія, граціозна хода - більшість жінок вважають все це атрибутами чарівності і в гонитві за ідеальними формами забувають про щось більш важливе ... А може, навіть і не знають про те, що є щось більш значне .

Відомий психолог Михайло Лабковской має великий досвід роботи з аудиторією, що складається з представниць прекрасної статі. Він знає секрети психології жінок і вміє донести до їх свідомості інформацію про головне.

жіноча психологія

"Найважливіше в жінках - це зовсім не доброта і не краса. Найважливіше - це щоб жінка була трохи дивною. З чудинкой. Немає нічого більш сумного, ніж нудні жінки. Такі всі правильні, впорядковані, з життєвим кредо:" Загалом має бути в міру"", - це говорить чоловік, якого Лабковской охоче цитує. А дійсно, адже не кожна жінка розуміє, що не потрібно підганяти себе під шаблон.


© DepositPhotos

Родзинка, індивідуальність, оригінальність - ось що вабить чоловіка до жінки. Стандартність, правильність, ідеальність - його відштовхують. Звучить дивно? Можливо. Але в цьому вся сіль.


© DepositPhotos

Ти знаєш жінок, які піднімаються серед ночі, щоб доїсти залишився після свята торт? Тих, котрі довго сміються над зрозумілими тільки їм жартами, не звертаючи ні на кого уваги або танцюють на вулицях, нікого не соромлячись? Можливо, ти їх цураєшся, тому що ведуть вони себе не так, як всі. І дарма.

Тобі варто придивитися до них уважніше і звернути увагу на те, як на них реагують чоловіки. Позитивно! Вони викликають у чоловіків інтерес і стають для них загадкою, яку хочеться нескінченно розгадувати.


© DepositPhotos

У жінки повинен бути свій багатий внутрішній світ. Саме свій! Не такий же, як у її подруг, інакше вона нічим не буде відрізнятися від них. І той, кому панянка сподобається зовні, поспілкувавшись з нею, не побачить різниці між об'єктом своєї симпатії і іншими представницями прекрасної статі. Йому стане нудно і, мабуть, трохи не по собі.


© DepositPhotos

Лабковской вважає, що секрети краси жінки криються всередині її. Вони в її безпосередності. Уміння зберегти в собі дитину - великий дар.

Чоловік за своєю природою повинен бути сильним, турботливим, вміти долати труднощі.Володіючи такими якостями, він хоче бачити поруч із собою жінку, яка, на відміну від нього, не обтяжена відповідальністю за рішення проблем і дивиться на світ широко відкритими очима. Тільки така його гармонійно доповнить. Він завжди підсвідомо шукає ту, в особі якої зможе знайти свою музу!


© DepositPhotos

Збережи в собі дитину. Насправді це непросто зробити. Але, як тільки тобі вдасться розбудити дитину, сплячого десь всередині тебе, ти відразу повернешся в стан тієї, справжньої, якій ти була ще в юнацькі роки або в мріях. А даний володіє величезною привабливістю.


© DepositPhotos

Розкажи про це подругам в соцмережах. А в коментарях можеш поділитися ситуаціями, коли ти відчувала себе самої чарівною і спокусливою і розуміла, що виділяєшся на тлі інших, а також про те, що насправді було тому причиною.