sneznoe.com

Вчителька перша моя дружина президента Франції Бріжит Макрон про любов до чоловіка.Вчителька перша моя дружина президента Франції Бріжит Макрон про любов до чоловіка. /  взаємовідносини

Минуло лише 3 місяці з тих пір, як Емманюель Макрон обійняв посаду президента Франції, але особисте життя політика ніяк не дає пресі спокою. Хтось називає це нормальним, а хтось переконаний, що новообраний президент - збоченець. Проте дружина Макрона Бріжит старше свого чоловіка на цілих 25 років. Сьогодні їй 64, а з майбутнім чоловіком вона познайомилася, коли тому було лише 15 років.

"Так просто!" ділиться інтерв'ю Бріжит Макрон для гламурного журналу Elle, в якому вона без збентеження розповіла про любов до чоловіка.

Дружина президента Франції

Бережіть Макрон (в дівоцтві Троньyo) народилася в сім'ї іменитого французького шоколатьє Жана Троньyo. У 1974 році вона вийшла заміж за майбутнього банкіра Андре Луї Озьера і народила йому трьох дітей. Пізніше отримала педагогічну освіту і займалася викладанням французької мови та латині в єзуїтському ліцеї La Providence. Там в 1993 році майбутня перша леді і зустріла Еммануеля Макрона, ровесника і однокласника її дочки Лоранс.

У наступному ж році між жінкою і юним хлопчиськом закрутився роман, Який переріс в вдалий шлюб. Батьки майбутнього президента Франції, побоюючись скандалу, відправили Еммануеля на навчання в Париж. Але відносини з Бріжит не припинялися.У 2006 році Троньyo розлучилася з чоловіком і через півроку вийшла заміж за Макрона. 14 травня 2017 року Емманюель Макрон став президентом Французької республіки, а Бріжит - першої леді.

Французи не перестають захоплюватися нової першої леді, адже Бріжит не виглядає на свій справжній вік. Першу леді Франції часто порівнюють з Меланією Трамп, чия елегантність і краса не можуть не підкоряти. Незважаючи на істотну різницю в віці (Меланії Трамп - 47) обидві панянки виглядають як ровесниці.

Випуск гламурного журналу ELLE c інтерв'ю Бріжит Макрон побив всі рекорди продажів за останні 10 років. Давай же подивимося, що цікавого і інтимного повідала новоспечена перша леді Франції.

- Коли ви зрозуміли, що ваші стосунки з Емманюелем змінилися?

"Я думаю, це було, коли ми працювали над п'єсою Едуардо Де Філіппо" Мистецтво комедії "(Бріжит керувала театральним гуртком в школі, де навчався Емманюель). Ми писали по п'ятницях ввечері. А з суботи я вже чекала наступної п'ятниці. Я не розуміла , чому. Мені це здавалося таким божевільним! "

- Ви намагалися чинити опір почуттям?

"Так, це саме я сказала Емманюелю відправитися в Париж, щоб закінчити освіту, оскільки думала, що так для нього краще. В той час між нами не було нічого, але плітки тривали.Мене цікавили тільки мої діти - Себастьян, Лоранс і Тіфані. До решти світу мені не було діла ".

- Що було найважчим для вас в цій незвичайній історії кохання?

"Нескінченні відстані, які фізично поділяли нас до 2007 року. Але в цей період ми один одному дуже багато писали. Єдине, в чому можна звинуватити мого чоловіка, так це в тому, що він молодший за мене".

- Ви живете, долаючи свої можливості?

"Зовсім ні. Ця історія складалася потихеньку. Я поступово привела свою сім'ю до розуміння ... Емманюель поступово підготував свою сім'ю. Ми дров не ламали. У будь-якому випадку, в результаті розлучення часто страждають діти. Я знаю, що завдала болю своїм дітям, саме в це я себе найбільше дорікаю. Бувають моменти у вашому житті, коли потрібно зробити життєвий вибір. І у мене було так.

Отже, у нас двадцять років різниці, можна сказати, але це дрібниці. Звичайно, ось ми снідаємо: я з моїми зморшками, він зі своєю свіжістю, але це нормально. Якби я не зробила цього вибору, я б пройшла мимо свого життя. У мене було багато щастя з власними дітьми, і в той же час я відчувала, що десь є "та сама любов", як сказав Превір, щоб бути повністю щасливим ".

- Як під час президентської кампанії ви справлялися з плітками, пов'язаними з вашою різницею у віці?

"Погано.Але я сказала собі, що повинна мовчати. І відпустило ".

- Як зараз справи з внесенням змін до статус першої леді?

"Статус першої леді буде визначатися не законом, а спеціальним документом -" хартією прозорості ", яка буде показувати, що я особисто не отримую винагороди, також буде детальний звіт, скільки грошей пішло на ту чи іншу мою діяльність. На веб-сайті Єлисейського палацу будуть публікуватися відомості про моїх зустрічах і зобов'язання, які я взяла на себе, щоб французи точно знали, що я роблю ".

Може, комусь подібні відносини Еммануеля і Бріжит здадуться дикими, проте, Франція покладає на новоспеченого президента великі надії. Що ж, хочеться вірити!

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями в соціальних мережах.