sneznoe.com

За останні 15 років статистика психічних розладів у дітей жахає! Винні батьки ...За останні 15 років статистика психічних розладів у дітей жахає! Винні батьки ... /  взаємовідносини

Мовчання - золото, але тільки не в питаннях, що стосуються наших дітей. У сучасному світі в будинках панує тиха трагедія, яка руйнує долі підростаючих особистостей. Батьки настільки зайняті своїми проблемами і думкою про заробіток, що абсолютно не помічають емоційного стану дитини. За останні 15 років статистика психічних розладів у дітей жахає.

Якщо ти хочеш, щоб твої діти виросли щасливими і здоровими, тобі потрібно забути про те, що вони з раннього дитинства повинні бути самостійними, і повернутися до основ. адже відсутність батьківського виховання має жахливі наслідки. Про те, чим загрожує дитині брак уваги і як уберегти його від психологічних розладів у майбутньому, тобі розповість редакція "Так просто!".

здорове дитинство

На перший погляд здається, що це все дурниці і у твоєї дитини ніколи не буде проблем, адже ти працюєш над тим, щоб у нього були найкращі іграшки, хороший одяг, путівка в дитячий табір ... Але як часто ти його запитуєш, чи щасливий він ? І налагоджена Чи є у вас комунікація настільки добре, що він може розповісти про свої проблеми.Емоційно доступні батьки - головна проблема сучасного суспільства.

Психологи стверджують, що з кожним роком показники психологічних розладів у дітей ростуть. Наприклад, кожна п'ята дитина має розлади психіки, а підліткова депресія виросла на 37% за останні 15 років. А найстрашніше - частота самогубств серед дітей 10-14 років зросла на цілих 200%!

Ні, це не вплив Інтернету, вони не народжуються такими, і це зовсім не вина поганого оточення і системи. Як би це образливо не звучало для батьків - винні вони самі. Адже дитина, якого чують і у якого є цікаві заняття в житті, ніколи не завдасть шкоди ні собі, ні іншим. Погані думки просто не будуть гуляти в його голові.

Згадай, як проходило твоє дитинство. Було багато домашніх турбот, ігри були цікавими і довгими, харчування здоровим, а сон міцним. Ти не знала, що таке нудьга. Ось і твоя дитина не повинен в зовсім малому віці бути апатичним. Адже якщо подивитися, то сучасні діти вимагають у подарунок дорогі гаджети, дорослі розваги, а все інше для них не круто і нецікаво.

Сама природа веліла, щоб батьки займалися дітьми.Ти про все це напевно чула, але все ж варто звернути увагу на деякі моменти. Адже від цього залежить світле майбутнє твоєї дитини.

Це необхідно твоїй дитині

  1. Спілкуйся з дитиною на рівних, щоб у вас були довірчі відносини. Чи не відволікайся в процесі спілкування на різні дзвінки і турботи. Бери його з собою в гості - нехай звикає спілкуватися з різними людьми і вести себе в суспільстві.
  2. Забезпеч дітям те, що їм потрібно, а не те, що їм хочеться. Не бійся відмовляти дітям, якщо їх бажання розходяться з потребами. Тільки не кажи, що йому цього не треба - і крапка. Приводь аргументи, підкріплюючи їх прикладами.
  3. Щодня влаштовуй сімейна вечеря без гаджетів. Грайте в настільні ігри. Виділи один день в тиждень, який повинен бути присвячений тільки сім'ї.
  4. Кожен день залучайте дитину до домашніх справ. Нехай прибере іграшки, розбере сумки з продуктами, допоможе накрити на стіл ...
  5. Чи не заохочуй використання гаджетів за їжею, в машині, в ресторані, в магазині. Нехай мізки дитини вчаться самостійно розганяти нудьгу.
  6. Мінімізуй використання різної техніки та проведення часу в Інтернеті. Але не обмежуй його повністю.Важливо, щоб твоя дитина залишався в тренді дитячих захоплень. В іншому випадку йому буде складно знайти спільну мову з однолітками, а це може привести дратівливості і злості.
  7. Показовий дитині з ранніх років, що ти його любиш і що він - особистість. Цікався його життям, інтересами його друзів. Але не роби за нього те, що він повинен робити сам. Наприклад, не зав'язуй шнурки 9-річній дитині або не відкриєш морозиво 5-річному.

Також стеж за харчуванням і режимом дня своєї дитини. Запиши його в різні гуртки. Але врахуй, що у нього має залишатися час на звичайні дитячі пустощі. Розвивай в ньому інтерес до життя. І не забудь поділитися корисною інформацією зі своїми друзями в соціальних мережах!