sneznoe.com

Вона витратила цілих 40 років і довела, що перенестися в минуле реально! Фантастичне видовище!Вона витратила цілих 40 років і довела, що перенестися в минуле реально! Фантастичне видовище! /  час

Нашу редакцію заворожив один будинок, який знаходиться в штаті Орегон. У 1979 році його господинею стала Альмін Бартон. Протягом 40 років вона займалася повної реконструкцією всіх приміщень, причому зупинила свій вибір саме на епосі Відродження. Будинок досить непомітно виглядає зовні. Можна спокійно пройти повз і не впізнати, що він приховує усередині цілу епоху.

старовинний інтер'єр

Відкриваєш двері і переносишся в епоху Відродження. Усе оздоблювальні матеріали для стін і меблі були привезені з Європи.

Господиня будинку знесла перегородки на першому поверсі, щоб збільшити простір вітальні. На її думку, кожен куточок кімнати повинен бути твором мистецтва.


Під час Другої світової війни вітражі ланкастерського кафедрального собору були вивезені з рідного міста. Пізніше їх випадковим чином виявили на горищі одного з лондонських будинків. Тепер вони прикрашають цей чудовий особняк.

Їдальня явно надихає на прийом їжі! Два стільця, призначені для почесних місць за столом, можуть похвалитися 400-річною історією. Решта шість стільців прибутку з 1700-х. Оббивка підібрана під колір килима і гардин.

Столовий сервіз був придбаний в Європі.Кожна тарілка коштує 150 доларів!

кухня, Протяжність якої близько 13,7 м, обшита панелями з берези. У центрі стоїть бібліотечний стіл 1800-го року ... При цьому господиня не забула про побутові зручності і встановила на кухні всю необхідну сучасну техніку.

Оздоблення кухонного каміна виконана з дерева, яке використовується для виготовлення скрипок. Як правило, це самшит і чорне або рожеве дерево.

Товщина кухонних дверей 7,6 сантиметрів! Вона прикрашена декоративними іспанськими петлями.

Не забула Альмін і про гостей. За словами господині, скриня у підніжжя ліжка був зроблений на початку XI століття. Крім цього, гостьову прикрашає єдиний в будинку фабричний однотонний килим.

Ванну для гостей прикрашає вишукана театральна портьєра.

Спальню господині відрізняє не тільки велике ліжко, а й шикарна розпис на стелі. Розпис, довжина якої 4,3 метра, а ширина 2,3 метра, закріплена на тонкому алюмінієвому листі і вмонтована в стелю.

Господарська ванна кімната декорована бібліотечним столом Вікторіанської епохи. У ній також присутня розписна стеля з золотими медальйонами.


Але не всі кімнати будинку занурилися в ті чудові часів.Вітальня і кабінет повертають нас в звичний XXI століття з усіма його атрибутами: комп'ютером, телевізором і жалюзі.


На прикладі свого незвичайного будинку Альмін Бартон довела, що перенестися в минуле можливо. Чудовий приклад того, як втілити мрію в життя! Навіть якщо на це піде 40 років.

Надихайся цим будинком і знай, що все реально. Головне чітко слідувати своїм цілям!

І не забудь поділитися цією статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!