sneznoe.com

Неврологи б'ють на сполох! Всім жінкам потрібно прислухатися до цієї поради ...Неврологи б'ють на сполох! Всім жінкам потрібно прислухатися до цієї поради ... / час

Сон - життєво важливий для організму процес, який допомагає відновлюватися після трудового дня. Скільки часу потрібно йому приділяти? У чому полягає різниця між чоловічою і жіночою потребою у відпочинку? Про це далі в статті.

Скільки потрібно спати

 1. Дами, готуйтеся до сну!
  складність функціонування жіночого мозку обумовлює необхідність в додатковому відпочинку. Джим Хорн, професор Університету Лафборо в Англії, говорить: "У жінок нестача сну міцно асоціюється з високим рівнем психологічного навантаження, а також зі значним почуттям незахищеності, депресії і злоби. У чоловіків такий зв'язок відсутній".

 2. 8:00? Зовсім необов'язково ...
  Скільки ж потрібно спати людині? Звичні вісім годин сну за ніч підходять далеко не всім - для більшості людей семи годин буває цілком достатньо. Проте професор Хорн нагадує, що жіночий мозок "Має відмінну від чоловічої, більш складну структуру, тому його потреба в сні трохи вище".

 3. Чому мозок жінок діє складніше?
  У порівнянні з чоловіками, жінки більш схильні до мультизадачности і використовують свій мозок в посиленому режимі.Відповідно, їм для відновлення потрібно більше часу, а сон, як ніщо інше, це відновлення забезпечує.

  На питання, о котрій потрібно лягати спати, Кожен відповідає сам. Рекомендований час відходу до сну - приблизно половина одинадцятого. Так ти зможеш захопити найкорисніший "сон краси", який триває тільки до півночі і відбивається на стані твого організму весь наступний день.

 4. Як щодо втомлених чоловіків?
  Професор Хорн зазначає, що чоловікам, робота яких пов'язана з прийняттям множинних рішень, також може знадобитися надмірна кількість сну. Але навіть в цьому випадку у жінки необхідність у відпочинку буде більше.

А ти встигаєш відпочивати повноцінно? Розкажи нам про це в коментарях нижче. Не забудь запитати у близьких, як вони відчувають себе, і обов'язково поділися з друзями корисною інформацією в соціальних мережах.