sneznoe.com

Сьогодні магічний день 11. 11. Якщо провести цей сильний ритуал ...Сьогодні магічний день 11. 11. Якщо провести цей сильний ритуал ... /  час

магічні цифри керують нашим життям! Ця ідея дуже подобається людям, закоханим в математику, і всім, хто любить логіку і порядок.

Сьогодні особливий день, 11 листопада. Одинадцятий день одинадцятого місяця. Сьогодні відбуваються особливі енергетичні явища, якими можна скористатися. Саме в цей день можна провести магічний ритуал, що змінює життя. Припускаю, що серед наших читачів є скептики, є сумніви. Сумніватися - нормально! Я лише запропоную цікаву інформацію для роздумів тим, хто не схильний вірити. І дієвий ритуал тим, хто повірив.

магічне час

Отже, цифри. Можливо, ти знаєш про Числах Фібоначчі? Це послідовність, в якій перші два числа рівні або 1 і 1, або 0 і 1, а кожне наступне число дорівнює сумі двох попередніх чисел. При цьому відносини між числами наближається до точної пропорції Золотого перетину (1: 1,618).

Золотий перетин - це гармонія, в природі, в красі, в людських відносинах. Розташування листя у рослин описується послідовністю Фібоначчі. Насіння соняшнику, соснові шишки, пелюстки квіток, осередки ананаса також розташовуються згідно послідовності Фібоначчі. Мені так подобається ця краса природи. Один раз побачивши фрактал, ти більше не можеш бути тим самим.

Довжина фаланг пальців людини співвідноситься приблизно як числа Фібоначчі. Раковини молюсків, зокрема наутилуса, будуються по спіралі, співвідноситься з рядом чисел Фібоначчі. Сьогоднішній день, 11 листопада, також ідеальний, нумерологічний бездоганний. Можна сказати, сьогодні Золотий перетин року.

Сьогодні дуже добре і корисно провести ритуал подяки. Якщо ти сядеш в тиші і щиро подякувати за все, за все хороше і за все погане, життя зміниться. "Спасибі" можна говорити, скільки забажаєш, головне, щоб це було від душі.

Якщо подякувати світ сьогодні, твоє життя піде по новому спіральному кругу. Все завдяки енергії, яка сьогодні циркулює так вільно і з незвичайною силою. Відкриються нові можливості, а старі непотрібні речі і люди підуть геть. Нове коло життя може початися саме сьогодні, якщо ти усвідомлено проведеш цей ритуал. Потрібно лише сконцентруватися і уважно поговорити з собою і навколишнім світом. Чим більше хорошого ти згадаєш, чим більше прекрасних моментів знайдеш в житті, тим більше хорошого прийде до тебе з початком нового кола.

Все в світі взаємопов'язане, і нумерологія - наука про числа - заснована на цій теорії. Цифри наділені певною вібрацією, що впливає на енергію фізичного світу.Так стверджував Піфагор, наймудріший математик давнини і людина цікавої долі.

У мене був знайомий, який загадував бажання кожен раз, коли бачив на годиннику 11:11. Тепер я розумію, що його дії були не позбавлені сенсу ... А колись сміявся над такою безглуздою витівкою!

Якщо ти помітив на годиннику магічні числа 11:11 саме час загадати бажання! У цей момент сила твого наміри отримати більше щастя в цьому житті співпаде з енергією чисел. Колись люди вважали: якщо помічено збіг 4 одиниць, ангел прилітає в це місце.

11 - символ духовної чистоти, просвітління, незамутненого свідомості. 11:11 - подвійне число з дуже потужним впливом. Якщо часто його помічати, в твоєму житті запанує порядок, якого раніше так не вистачало! Чисте, охайне, абсолютно ідеальний час для побудови нових планів ...

Ми вважаємо, що звертати увагу на дрібниці - ознака усвідомленості. магічне час закликає твою свідомість прокинутися, Відчути саме цей момент! Чим більше ти будеш помічати цікавих моментів в своєму повсякденному житті, тим краще ти будеш керувати своєю реальністю, перетворюючись в найщасливіший істота.

Проведи сьогодні магічний ритуал подяки і розкажи про це відмінному шанс на удачу своїм друзям!