sneznoe.com

Гній в минулому! Щоб збирати по відру полуниці за раз з маленькою грядки, наливайте ...Гній в минулому! Щоб збирати по відру полуниці за раз з маленькою грядки, наливайте ... /  шкідники

Полуниця - ягода примхлива, але божественно смачна. Щоб соковиті плоди радували тебе влітку, потрібно трохи поклопотатися над ними ранньою весною.

Тобі знадобиться ця інструкція від винахідливою дачниці. Йди всім її пунктам, і ти виростиш ароматну полуницю сусідам на заздрість, сім'ї на радість.

Догляд за полуницею навесні

дачні хитрості

  1. Як тільки зійшов сніг і земля підсохла, очисти грядки полуниці. Розгрібаючи торішнє листя віяловими граблями.
  2. Зріж старе листя з кущиків. Видали рослинні залишки: вуса, квітконоси, сухі ягоди. На них можуть бути хвороби.
  3. Ретельно розпушити землю, щоб коріння задихали і грунт стала краще прогріватися.

  4. Після розпушування полуницю потрібно підгодувати. Можна використовувати будь-який водорозчинний засіб або органічне добриво.
  5. Важлива процедура по догляду за полуницею ранньою весною - полив рослини гарячою водою з додаванням марганцівки. Використовуй по 250 мл рідини з температурою 60 ° С для кожного куща. Цей розчин бореться з комахами і шкідниками.
  6. Дуже часто полуниця піддається захворювань, особливо страждає від плямистості. Боротися з цією проблемою краще на початку весни за допомогою спеціальних препаратів.Також рекомендують використовувати золу, тому що вона відмінно справляється зі шкідниками та хворобами рослин. Для профілактики посип золою листя полуниці.

  7. Підсипаючи під кущі і в міжряддя компост.
  8. У цьому відео ти зможеш дізнатися, як забезпечити правильний догляд за полуницею в весняний період.

З цими порадами вдалий полуничний сезон і багатий урожай забезпечені! Поділися з друзями дачними хитрощами.