sneznoe.com

Як прийняти свій вікЯк прийняти свій вік / вік

Коли мені було 20, я думав, що фразу "в сорок років життя тільки починається"Придумали для втіхи старіючої половини людства, щоб підсолодити гірку пілюлю старіння і якось скрасити нудне очікування кінця.

© DepositPhotos

Але ось мені сорок один рік, а я все ще не зрозумів, що п'ятий десяток - це тут, зі мною і зараз. Сивину на Селфі вже не приховаєш, а в душі я все той же, двадцятирічний, і точно знаю, що в 40 років життя не закінчується.

© DepositPhotos

Я багато чого встиг, ще більше не встиг, частіше відчуваю вранці, що печінка існує, порядком огрубів душею, але не можу позбутися відчуття, що виявився на перехресті тисячі доріг, і голова паморочиться від можливості вибрати будь-яку з них.

© DepositPhotos

Це можна порівняти з тим хвилюванням, яке відчуваєш перед самим стартом, коли школа вже позаду, а майбутнє ще не існує. Потім вступаєш до інститут, опановує професію, заробляєш авторитет і гроші, відчуваєш перші гіркі розчарування, але залишаєшся все тим же.

© DepositPhotos

Як правило, до сорока років ти йдеш в чиємусь фарватері. Навіть не усвідомлюючи цього, дотримуєшся за флагманом, видніється на горизонті. Але ось тобі вже сорок, і обрій чистий.Це і є той самий момент - життя тільки починається.

Життя після 40 років

У 40 років життя тільки починається, І ні в якому разі не можна дозволити їй не розпочатися. Ні в якому разі не можна робити помилку, яку здійснюють майже всі. Не можна просто продовжувати жити.

У двадцять ти готовий до звершень, але багато чого боїшся, а в 40 у тебе є досвід і можливості. "Так просто!" розповість, як прийняти свій вік і використовувати його переваги на шляху до свого нового життя.

 1. Починай все міняти - зараз саме час
  Досягли сорокаріччя часто вимовляють фразу: "Занадто пізно, вже нічого не змінити". Але чи правда це? Якщо проаналізувати діяльність десятків тисяч людей, виявиться, що до сорока років мало хто з них домігся значних успіхів.

  Підтвердженням цих слів є безліч прикладів. Генрі Форд, наприклад, в 40 років придумав Ford Motor Company, яка працює і сьогодні. А машину Ford Model T він сконструював в 45 років.

  Жан Рено отримав свою зоряну роль у фільмі "Леон" тільки в 46 років, а Крістіан Діор зміг домогтися успіху лише в 42 роки.
  © DepositPhotos

 2. Перестань намагатися відповідати очікуванням
  Перестань навіть намагатися відповідати чиїмось очікуванням.Одна з найбільших свобод полягає в тому, щоб не турбуватися про те, що всі інші думають про тебе.

  Будь собою, прийми всі свої "хочу", "можу" і "знаю", навчися фільтрувати будь-яку інформацію, що надійшла в твою адресу інформацію, і твоє життя однозначно заграє іншими, більш яскравими фарбами.

  Одного разу Джуді Гарланд сказала: "Будь завжди оригінальною версією самого себе, а не копією когось ще". Живи, керуючись цією порадою.
  © DepositPhotos

 3. Приймай себе таким, як є
  Вивчи чарівну формулу щастя: або тебе люблять таким, як є, або не полюблять вже ніколи і ні за яких обставин. Час життя занадто коротко, щоб чекати пробудження байдужих.
  © DepositPhotos
 4. Май сто друзів
  Ситуація з друзями після 40 років змінюється досить сильно. Багато дружби, здавалися в молодості вічними, розпадаються. Зате виникають дружби нові, засновані на спільності переконань, інтересів і досвіду прожитих років. У них набагато менше емоцій, ніж в юності, але як раз це і робить їх міцніше.
  © DepositPhotos
 5. Не женися за молодістю - не наздоженеш
  Не намагайся "молодитися" і заперечувати свій вік. Погодься, 35-річна Вероніка Кастро в популярному колись серіалі "Дика Роза" виглядає жахливо в ролі молоденької дівчини. Вік - не порок. Не можна соромитися того, що тобі за 40.

  Перестань порівнювати себе з молодшими і заздрити їм. Не протиставляє юність і зрілість. Думай про те, що ти можеш зробити зараз, а не про те, чого ти не зробив.
  © DepositPhotos

 6. Позбудься негативу і тих, хто його створює
  Не йди від негативних людей, біжи від них! У 40 років уже занадто мало часу, щоб витрачати його на людей, які висмоктують з тебе щастя.
 7. Проаналізуй відносини з дітьми
  Що ти знаєш про життя дитини? Чи довіряє він (вона) тобі всі свої секрети і страхи? Або ж в гонитві за кар'єрою ти порвав ниточку, яка б пов'язала тебе з близькою людиною? У 40 років зовсім не пізно стати хорошим батьком.
  © DepositPhotos
 8. Зберігай позитивний настрій і частіше посміхайся
  Тоді нікому не буде діла до твого віку. Багато актрис зізнаються, що один із секретів їх краси - це не пластичні операції, а любов до себе і позитивні емоції.
 9. Скажи своїм рокам "так"
  Кім Кетролл сказала одного разу: "Мої 40 пролетіли швидко і безболісно. Тому що я прийняла їх і сказала їм:" Заходьте! "".

  І це хороший приклад для наслідування. Просто скажи своїм рокам "так" і почни жити повним життям, адже молодість душі у тебе нікому не відняти.Ніхто, крім тебе самого, не може змусити тебе перестати мислити, дивуватися, відкриватися новому, любити і бути щасливим.
  © DepositPhotos

Розміняти п'ятий десяток - не проблема. Проблема - твої думки і уявлення про вік. Старіння потрібно прийняти як неминучу даність і не намагатися оцінювати цей факт.

© DepositPhotos

Мені 41, я не знаю, що мене чекає в майбутньому, але мене надихає перспектива вирішувати нові завдання. Особливо зараз, коли я вже багато чого вмію і багато чого не боюся.

Редакція "Так просто!" хоче поділитися з тобою історією Олени Чеккіні, яка довела, що в 40 років життя тільки починається, та й взагалі починається тоді, коли ти сам цього захочеш.

Вік - всього лише цифра в паспорті! Дізнайся про десяти найкрасивіших жінок 65+, якими захоплюється весь світ. Назвати цих дам жінками у віці просто язик не повертається.