sneznoe.com

Ось як підібрати стрижку круглолицьої дамі з акуратним другим підборіддямОсь як підібрати стрижку круглолицьої дамі з акуратним другим підборіддям /  волосся

Кожна жінка знає, що хороша стрижка може створити справжнє диво. Адже саме завдяки правильно підібраній зачісці можна завуалювати будь-які недоліки і підкреслити всі достоїнства. Навіть таку деталь, як подвійне підборіддя, можна замаскувати.

І сьогодні редакція "Так просто!" розповість тобі, як підібрати стрижку, Щоб приховати подвійне підборіддя: основні правила і кілька найвдаліших варіантів.

Жіночі стрижки для круглого особи

Головне завдання такої стрижки - приховати повноту особи, прибрати округлість і трохи його витягнути. Для цього основний обсяг волосся повинен бути в районі маківки. Якщо залишити гладке волосся на маківці, а локони зробити пишними, особа буде здаватися ширше, ніж є насправді. Довжина волосся, до речі кажучи, може бути різною, нижче ми представимо різноманіття варіантів. Але все ж оптимальна довжина - до лінії підборіддя або з невеликим відступом вгору або вниз.

Щоб особа не здавалося занадто круглим, не варто його повністю відкривати. Пара пасом, градуювання або навіть чубчик - все це варто взяти на замітку. Перш ніж перейти до порад, давай з'ясуємо, яких стрижок краще уникати.

Якщо у тебе масивне підборіддя, то від довгого прямого волосся варто відмовитися, адже так нижня частина обличчя буде виглядати ще більше. Але це не означає, що з довжиною доведеться розлучитися, зовсім немає. Ситуацію врятує елегантна укладка, можна додати локони і обсяг.

До слова, дуже коротке волосся теж не варіант. Так особа буде занадто відкрито і все округлості, а особливо підборіддя, здаватимуться ще більше. Також не підійде каре, якщо зробити кінчики абсолютно прямими. У будь-якій зачісці круглолицим красуням потрібно прагнути до асиметрії. Тому рівні чубчика теж під забороною.

А тепер давай перейдемо до того, які стрижки все ж підійдуть і допоможуть приховати подвійне підборіддя. Для початку поговоримо про довговолосих красунь. Багато хто стверджує, що довге волосся тільки підкреслюють масивне підборіддя, але ми вважаємо, що, якщо не хочеться, розлучатися з розкішною копицею не потрібно.

Просто над довгим волоссям потрібно трохи поворожити. Найкраще постригти їх каскадом так, щоб передні пасма прикривали вилиці і пишні щічки. З такою стрижкою можна експериментувати: завити всередину або назовні, зібрати в хвіст, додати обсягу.Добре виглядають на такій стрижці локони середнього розміру.

Для волосся середньої довжини добре підійде такий знайомий усім боб, а краще подовжений його варіант. Важливо, щоб стрижка була багатошаровою, тоді буде виглядати стильно і жіночно. Добре до цієї стрижці підійде подовжена чубчик і косий проділ.

Інший не менш підходящий варіант - каскад. Зачіска ідеально приховує недоліки, а ще вона добре підійде любителькам локонів. Завивка буде виглядати приголомшливо, та й укладання багато часу не займе.

Короткі стрижки - ось справжня знахідка для кругловидих красунь. Чи не занадто короткі, звичайно, але об'ємні на маківці. Найкращі варіанти - боб і А-боб. Мало того, що ці стрижки добре приховують недоліки, так вони ще й на піку популярності.

А ще не варто забувати про стрижку Пікс, в цьому випадку вона теж дуже хороша.

Зірки теж стикаються з подібними проблемами і намагаються акуратно приховати всі свої недоліки. В цьому плані я захоплююся Адель, адже виглядає вона по-справжньому приголомшливо. Якщо і вчитися у кого-то правилам маскування недосконалостей особи, то саме у неї. Зачіска їй дуже личить.

Будь Пампушка доводиться стикатися з подібними проблемами. Але засмучуватися не варто, адже завжди можна вдало підібрати зачіску, яка кардинально все поміняє. До того ж подвійне підборіддя - це не вирок, від нього теж можна позбутися.

А який варіант стрижки сподобався тобі найбільше? Поділися в коментарях.