sneznoe.com

Модна стрижка короткий каскад № 5 покажу свого майстра!Модна стрижка короткий каскад № 5 покажу свого майстра! / волосся

Проста і оригінальна техніка короткого каскаду творить дива. Краща зачіска для волосся будь-якої структури і довжини, каскад буквально перетворює свою власницю! Потрібно всього лише легка рука вмілого майстра і достатньо сміливості для експерименту.

сьогодні редакція "Так просто!" розповість тобі про деякі особливості цієї модної весняної стрижки.

Модні весняні стрижки

 1. секрет стрижки коротким каскадом відомий тільки кращим перукарям. Основою для каскаду може послужити будь-яка актуальна стрижка. Техніку "каскад" застосовують до бобу, каре і навіть Пікс. Відчайдушність і завзяття цієї стрижки вигідно поєднуються з підкресленою жіночністю. Все залежить від укладання!

  Довжина контрольного пасма визначає загальну структуру стрижки. Вона підбирається в залежності від форми і типу обличчя. Чим більше повнота особи, тим коротше контрольна пасмо!

 2. Обсяг каскадної стрижки визначається хвилями або сходинками. Довжина і форма хвиль залежить від структури волосся - їх густоти і довжини. Кінчики пасом в даному випадку оформляються гострим кутом або пір'їнками.

  Якщо твої локони легкі, вони отримають додаткову густоту і обсяг, важкі ж знайдуть легкість і точний силуету.

  Для обробки кінчиків майстер може використовувати філірувальні ножиці, А може - небезпечну бритву. Довіряй цю важливу справу тільки професіоналам!

 3. техніка виконання короткого каскаду дозволяє створити унікальний образ. Ступеневу оформлення пасом позитивно впливає на обсяг і силует.

  Чубчик - дуже важливий елемент каскаду. Короткий каскад гармонійніше виглядає з довгою чубчиком, яка прикриває брови.

 4. вибір фасону короткого каскаду залежить від типу твого обличчя. На піку популярності зараз складні, асиметричні чубчика, які прекрасно моделюють овал обличчя.

  Глибоко профилированная чубчик, виконана під кутом, додасть вишуканості будь-якого типу особи.

  В основі короткого каскаду лежить асиметрія. довга чубчик гармонійно контрастує з косим проділом і короткими скронями.

  Неймовірно стильний силует!

 5. забарвлення каскаду краще вибрати одноколірну.

  Русявий, пшеничний і каштановий підкреслять складний, багаторівневий силует зачіски.

  Брондірованіе і мелірування дозволять тобі розставити делікатні акценти на маківці або чубчик. Освітлення підкреслить малюнок каскаду і додасть йому об'єму.

 6. Укладання каскаду неймовірно проста. Волосся досить вимити, просушити рушником і злегка витягнути від коренів до кінчиків.

  Додатковий обсяг на маківці і в області вилиць формується ще на етапі створення стрижки.

  Фен і кругла щітка допоможуть збільшити обсяг!

  Жорсткі укладання вийшли з моди в минулому році. Якщо хочеш підкреслити силует каскаду, скористайся пінкою або легким мусом.

Досить тобі сміливості зважитися на свіжий експеримент? Здивуй подруг своїм новим образом і поділися з ними секретами короткого каскаду в соцмережах. Нехай пробують теж!