sneznoe.com

Очищення водою цей напій подарує тобі здоров'я і красу.Очищення водою цей напій подарує тобі здоров'я і красу. /  вода

вода - незамінна складова нашого організму. Про її користь можна говорити годинами - і для шкіри хороша, і для роботи внутрішніх органів, і для схуднення годиться. Але мало хто знає, що вода все-таки залишається найкращим очищує засобом для організму. З нею не зрівняється ніщо!

Для того, щоб бути здоровим, час від часу потрібно давати організму відпочити і почистити клітини. Ідея Детокс дуже проста: кожен день і ніч наш організм працює без зупинки, переробляючи їжу, вбираючи все корисності і відкидаючи все гидоти.

Залежно від того, якої дієти ти дотримуєшся, де живеш, яким повітрям дихаєш - твій організм в більшій чи меншій мірі забруднений токсинами. мета Детокс - вивести якомога більше токсинів з твого тіла і оздоровитися.

Таке очищення також є відмінним підготовчим етапом перед прийняттям здорової системи живлення як нового способу життя. Детокс дозволить тобі повернути природні смакові відчуття, які ти втратив, споживаючи занадто багато нездорової - солодкої, солоної, смаженої і жирної - їжі.

Фрукти і овочі знайдуть нову принадність для тебе, смакові рецептори оживуть.Думаю, не варто і говорити, що для схуднення це просто чарівний засіб.

ось прекрасний рецепт води, Яка допоможе тобі очистити організм без особливих зусиль. До того ж, вона приємна на смак. Запам'ятовуй ці прості компоненти:

Рецепт напою для Детокс

складові

  • 2 л води
  • 1 огірок
  • 1 лимон
  • 10-12 листочків м'яти

Наріж огірок і лимон часточками, додай м'яту, залий все водою і залиш на ніч. Пий із задоволенням цей напій щодня, він виводить все непотрібне з організму, роблячи тебе здоровіше і красивіше.

Тобі сподобався цей простий рецепт, який зміцнює здоров'я? Розкажи про нього всім!