sneznoe.com

Рослинність на обличчі у жінокРослинність на обличчі у жінок /  зовнішність

Суспільство прищепило нам багато стандартів, особливо в області жіночої краси. Один з них - ніяких волосся нижче вій. Явище, коли зростає борода або вусики у дівчини, Відносять до сучасної проблеми, іменованої гирсутизмом. Але є жінки, які не бояться своєї унікальності і пишаються всім, чим нагородила їх природа. І не просто не приховують своєї проблеми, а пропагують природність і закликають суспільство ставити таких жінок в один ряд з іншими.

Деякі жінки довели, що, якщо вже природа нагородила тебе бородою, прийми це як дар. Редакція "Так просто!" розповість тобі, чому представниці прекрасної статі більше не соромляться надмірної рослинності на обличчі.

Жінка з бородою

У наш час у всьому світі проводиться акція We Can Face It, яка повинна подолати негатив з приводу рослинності на жіночому обличчі. Жінки навмисно не просто не збривають свою бороду, а всіляко підкреслюють її. Їм більше не хочеться страждати від глузувань і постійного роздратування від бритви.

Переглянутися цею допіс в Instagram

My lady dwarf alter ego: Gwenbari Thorne, merchant, bard and greedy ol 'bastard 😂 I really should wear my beard more often! I'm a dwarf gal with all of my heart and I shall embrace this side of my more often this year. I hope I can take more pictures with beard through this year, fashion photography, fantasy pictures, make-up stuff oder even some erotic nudes (maybe with some elves involved 😏) Let's see how it goes! 🌻 #fantasy #dwarrowdam #dwarfhair #dwarf #dwarfs #beard #beardedwoman #fantasyphotography #dnd #femaledwarf

Допіс, Поширення Raphaelle Roux (@glasmond) 13 Бер 2018 р. о 12:39 PDT

Існують різні причини, чому на обличчі у жінок з'являється волосся. Основні - стан здоров'я або генетика. У деяких жінок починають рости волосся на обличчі і грудях під час вагітності через гормонів росту. У будь-якому випадку потрібно розуміти, що це не зовнішній дефект, а серйозний збій в роботі організму. Тому неодмінно потрібно звернутися до ендокринолога і іншим фахівцям.

Хорн Каур - одна з перших жінок в сучасному суспільстві, яка перестала соромитися своєї бороди. Зараз їй 27, а волосся у неї почали рости на обличчі, руках і грудях, коли їй було 11. Це сталося через полікістозу яєчників, який викликає у жінок надлишкову вироблення тестостерону.

Переглянутися цею допіс в Instagram

My body holds me, and I'm not talking about the 'physical body' me; I'm talking about the Soul me! My body holds me, my soul. So how can I not love it? And in the end, all I learned was how to be strong alone! Live and Love your life as you wish to do so. Find your own self liberation and watch your whole world flourish. Do not be afraid to share the song within you; sing it ❤️ Everything is coming on it's chosen day! 📸- @murigi 💄- @moomalproartist #iamart

Допіс, Поширення Harnaam Kaur (@harnaamkaur) 3 Ліп 2018 р. про 12:47 PDT

Природно, дівчину принижували в школі і обходили стороною хлопці. Вона всіма способами намагалася позбутися небажаного волосся, Але нічого не допомагало. У підсумку вона змирилася зі своїм недоліком і вирішила заявити про нього всьому світу за допомогою Інстаграма. Багато дівчат її підтримали і теж стали говорити, що вважають себе повноцінними особистостями. Тепер борода у жінки - це не вирок.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Being called a Bearded Lady is not an insult at all! Bearded Ladies are brave, strong, passionate, resilient, forgiving, compassionate, powerful, beautiful, empowered, courageous, kind, gregarious, sincere, sexy, fucking hot, considerate and real forces of nature! Why would not I want to be one? I mean just look at our characteristics. I am so super proud to be one! God keep my soul, I am happy with the person that I am, and live with passion for my purpose in life. Tag a person whom you love that also has those characteristics within them, show them how much you appreciate them! Spread the love and joy !!! The people I appreciate and love that embed all those great qualities stated above and more are ... Mum, Dad, @gxcci_g @dhapinder @viczofficial @uziramoneofficial @quethewolf @iammattbarber @ m_chaggar21 @ el_m0no @vivitalagoo Raman! @jayanauk @ ni.kopapi @bigbally_ @ jy.sl

Допіс, Поширення Harnaam Kaur (@harnaamkaur) 17 Гру 2017 р. про 9:09 PST

Роуз Гейл - ще одна дівчина з небажаним волоссям на обличчі. Вона каже, що борода допомогла їй відчути себе більш жіночно і привабливо. Адже рослинність, яку вона не приховує, дарує їй свободу бути собою.

Переглянутися цею допіс в Instagram

#beardedforlife #chosenfamily #tgscla #competition #IloveLA #judgmentalbitch #beardgame # beardbattlela3 #imtired

Допіс, Поширення Rose Geil (@lunchboxscoresagain) 4 Сер 2018 р. про 1:20 PDT

Тепер багато дівчат з подібною проблемою не мучать себе щоденної депіляції. Вони, навпаки, пишаються і всіляко підкреслюють свою родзинку. Так, іноді перехожі плутають їх з чоловіками. Але в більшості випадків вони надихають оточуючих, оскільки прийняти себе такою, яка ти є, - це велика сила духу і робота над собою в психологічному плані.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Throwback to #pride 💖

Допіс, Поширення Jen Len (@ jenlen3419) 22 Сер 2018 р. про 8:21 PDT

Шаблони не ламають цих дівчат. Але багато людей просто не розуміють, що це не якийсь вигадка божевільних або нова субкультура, а стан здоров'я або особливість від природи.

Потрібно завжди прагнути до кращого версії себе.Але головне - зрозуміти себе і прийняти, адже без любові і поваги до себе ти не доб'єшся гармонії ні за допомогою косметології, ні хірургії. А також важливо усвідомити, що будь-які зовнішні недоліки безпосередньо пов'язані з порушеннями в роботі внутрішніх органів. Тому потрібно завжди консультуватися з лікарями.

А ще жінки зараз відмовляються від нижньої білизни.

Розкажи нам в коментарях, як ти ставишся до жінок з бородою. А також поділися статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Фото на превью depositphotos.