sneznoe.com

Роботами майстерних майстринь НЕ намилуватися! Як же я хочу скоріше навчитися ...Роботами майстерних майстринь НЕ намилуватися! Як же я хочу скоріше навчитися ... /  весна

Родина тюльпанів аж ніяк не Голландія, як здається багатьом. Хоча голландці, напевно, найбільші шанувальники цього королівського квітки. Родина тюльпана - Середня Азія, адже не дарма в перекладі з перської toliban - це "тюрбан".

Квітка і справді схожий на цей східний головний убір. До Росії тюльпани були завезені Петром I лише в 1702 році і коштували тоді нечуваних грошей. Ну що тут скажеш, справді королівський квітка!

На щастя, зараз тюльпани доступні кожному, адже красу і свіжість цих квітів не передати словами. Всього один бутон здатний схвилювати серце близької людини, а що вже говорити про цілу картині з тюльпанів!

Редакція "Так просто!" хоче познайомити тебе з приголомшливою технікою вишивки атласними стрічками і надихнути на створення такої дивної і свіжої вироби у вигляді букета весняних улюбленців!

Тюльпани з атласних стрічок

  1. Такими тюльпанами можна прикрасити картини, подушки, ігольніци. Загалом, на що вистачить фантазії і сил!

  2. Атласні тюльпани стануть прекрасним подарунком до свята і будуть радувати довгі роки! Адже така ексклюзивна виріб - справжній скарб.
  3. До речі, на 11-ту річницю весілля треба дарувати саме тюльпани.

  4. Цей трепетна квітка - символ швидкого приходу такої довгоочікуваної весни і сонця.
  5. Процес виготовлення такої вироби подарує тільки найтепліші почуття, адже кожен стібок так і просякнутий навесні!

Виявляється, змайструвати такий пишний букет дуже просто. А оволодіти майстерністю вишивки атласними стрічками під силу кожному. Прояви трохи терпіння і підключи фантазію - і у тебе неодмінно вийде така прекрасна виріб. Подружки точно будуть в захваті, ще й навчити попросять!

Зберігай цю статтю собі і поділися з друзями, вони неодмінно оцінять таку свіжу ідею.