sneznoe.com

15 хитрощів, з якими прибирання займе в 2 рази менше часу!15 хитрощів, з якими прибирання займе в 2 рази менше часу! / вішалка

Одні господині можуть годинами витирати пил і переставляти улюблені статуетки з місця на місце, а іншим потрібен тиждень на моральну підготовку і ще тиждень, щоб привести квартиру в порядок. Якщо ти з тих, хто витрачає багато часу на прибирання, - ця стаття для тебе!

Тут ти знайдеш не тільки цікаві поради, але і дізнаєшся, як долучити до порядку дітей. До речі, скориставшись порадою № 13, я організувала порядок у ванній так, що тепер все рушники висять на своїх гачках!

Як швидко прибрати будинок

 1. Гачки від душової завіски займають менше місця, ніж вішалки. Підвісь сумку або пакет на такий гачок, і можеш сміливо зберігати в них шарфи, ремені, шкарпетки - в загальному всë, для чого не залишилося місця в шафі.
 2. Для зберігання дрібних речей, наприклад батарейок, можна використовувати невеликі коробочки або контейнери.
 3. складене постільна білизна можна зберігати в наволочці.
 4. Виділи для кожного члена сім'ї кошик або коробку. Якщо побачиш, що хтось розкидав свої речі, складай їх в корзину "винного", і нехай він сам розкладає предмети по місцях.
 5. Підвісь кабелі, які ти не використовуєш, на гачки всередині шафок.
 6. Проведи шнур від мережевого фільтра в шухляду тумбочки біля ліжка і заряджай гаджети прямо в ящику!
 7. Ще один відмінний спосіб для тих, у кого багато техніки. Привести в порядок дроти під столом можна за допомогою панелі з отворами, власників-липучок, нейлонової прокладки і металевих гвинтів і шайб.
 8. для зберігання паролів до різних карт в смартфоні існує безліч програм, наприклад Key Ring. Ну а дисконтні та подарункові карти одягни на кільце з брелоком.
 9. Віддай в бібліотеку, в хороші руки або просто продай книги, які тобі не знадобляться: дитячу літературу, підручники, деякі художні твори. Все, що ти ніколи не прочитаєш.
 10. Настільні ігри краще зберігати в пакетах. Фішки і кубики точно не загубляться.
 11. Використовуй місце під столом.
 12. Перед початком збирання застели ліжко. Ти зможеш використовувати її в якості "робочого місця", щоб розбирати речі, або таким чином уникнеш спокуси лягти поспати під час прибирання. А ще це відмінний стимул швидше навести в кімнаті порядок - вид заправленої ліжка буде контрастувати з розкиданими речами!
 13. Замість вішалок для рушників використовуй гачки.Якщо в будинку є діти, простеж за тим, щоб гачки висіли на рівні витягнутої дитячої руки, тоді малюки зможутьповісити рушники самостійно. Це зменшує ймовірність того, що при відвідуванні ванни ти виявиш цей предмет гігієни на підлозі.
 14. Визнач, в яких місцях сміття накопичується швидше за все, і кожні вихідні приділяй цим "проблемних зон" особливу увагу. Використовуй ідеї для зберігання речей і максимально позбувайся непотрібного мотлоху.
 15. Остання, але, мабуть, найголовніша хитрість - використовуй "правило п'яти". Кожен раз, коли наводиш прибирання в одній з кімнат, обов'язково викинь як мінімум п'ять речей. Це може бути старий журнал, непотрібна записка або щось, що ти не використав роками.

Якщо тобі дорого твій час і час твоїх друзів - розкажи їм про те, які хитрощі можна застосувати в