sneznoe.com

Жирна Америка, або Як Олена Міро підтвердила стереотип. Все-таки ми відмінно живемо!Жирна Америка, або Як Олена Міро підтвердила стереотип. Все-таки ми відмінно живемо! /  вага

Відома блогерша Лена Миро за словом в кишеню не лізе і ніколи не боїться висловити свою думку. Під її критику підпадають політики, зірки шоу-бізнесу, прості російські громадяни, моральні норми, закони ... Її обговорюють, з нею сперечаються, але в будь-якому випадку вона вміє зачепити за живе.

Бували й випадки, коли вона не обливала брудом, а навпаки, ставала на бік захисту. Одного разу вона заступилася за американців, кажучи про те, що люди не хочуть подивитися далі стереотипів.

Але одного разу цієї епатажної панночці довелося побувати в Діснейленді. "Виявилося, мої читачі, які заявляли, що американці в масі своїй жирні, - праві, а я, вопівшая, що це стереотип, - дура", - пише Олена Міро. Редакція "Так просто!" вирішила дізнатися і поділитися з тобою, що ж змусило блогершу змінити свою думку.

жителі Америки

Я судила про всю Америці по купці дуже дорогих для проживання місць, де буваю сама. Там багато фермерських ресторанів, красивих зубів, підтягнутих тіл, а студій йоги - в сотні разів більше, ніж точок фастфуду. І ось в цих привілейованих місцях американці дійсно стрункі і красиві. У них є гроші на те, щоб не жерти гівно, і є вільний час на те, щоб дрочити тіла фітнесом. Але це - не вся Америка. Далеко не вся.

Діснейленд - ось те місце, за яким можна судити про те, як виглядає середньостатистична американська сім'я, У що вона одягнена, що вона їсть. Середньостатистична американська сім'я одягнена в говно з універмагу, в якому одяг продається поруч з десятидоларових настільними лампами, туалетним папером і чіпсами.

Мама-кит асоціюється у мене з "підстреленими" світлими бриджами, забитими в безрозмірну пухку дупу, і балахоном-парашутом в квіточку. Папа - це бейсболка з логотипом футбольної команди і футболка, яку купують на вагу: 5 кіло футболок за долар. Жирні діти одягнені в скляні, синтетичні костюми казкових героїв і жеруть гівно. Втім, говно жеруть не тільки діти. Гівно жеруть все: мами, тата, дідуся, бабусі. Тоннами.

Діснейленд - величезний комплекс з декількома готелями на території і безрозмірною паркуванням. Там десятки ресторанів, з яких немає жодного пристойного. Не в сенсі дорогого і модного, а того, де я могла б пожувати який-небудь невибагливий салатик "органік", без хімікатів. Стоячи в черзі, я розглядала натовп. Жирний, жирна, жирний, жирна, жирний, жирна - і так далі, до нескінченності.

За цілий день перебування в Діснейленді я не побачила жодної гарної фігури. Тіла ділилися на жирні (9 з 10) і "нормальні" (не зовсім вже нездорово жирні, але і не спортивні). Ці тіла постійно щось жували, смоктали і лизали: чіпси, попкорн, морозиво, льодяники. І всі ці тіла приперлися в Діснейленд на машинах. Середньостатистична американська домогосподарство - це 2 машини. Американці, якщо і ходять кудись пішки, так тільки до холодильника.

Ця інша Америка - то, чого ми просто зобов'язані уникнути. Більше рухайтеся. Не женіться за дешевою жрачки. Їжте менше, але краще. Від того, що ви їсте, безпосередньо залежить не тільки ваше здоров'я, але і ваше щастя. Мене завжди дивувала американська статистика по антидепресантів: американці споживають їх тоннами.

Я не розуміла, звідки такі цифри. Побувавши в Діснейленді, розумію: говно, яке жеруть американці, змінює їх хімію крові. Люди стають депресивними. І це дуже сумно.

Ми повинні уникнути такої долі. Чи не жеріть говно. Більше ходіть пішки. Чи не намагайтеся при кожному зручному випадку плюхнутися в крісло автомобіля. Будьте здорові, в загальному!

Рада редакції

Звичайно, є частка правди в словах Олени. Фастфуд та малорухлива життя вбивають людину, не кажучи вже про погіршення зовнішності. Але і в Америці є абсолютно різні люди. Кожен сам вибирає, яким йому бути і який вести спосіб життя. А нам потрібно просто прагнути до кращого і стежити за своїм здоров'ям.

А ти згоден з думкою Олени Міро? Розкажи нам в коментарях і поділися статтею зі своїми друзями в соціальних мережах!