sneznoe.com

Відтепер ти будеш мити шторку для душу тільки так кращий спосіб позбутися від цвілі!Відтепер ти будеш мити шторку для душу тільки так кращий спосіб позбутися від цвілі! /  ванна

Кожна поважаюча себе господиня ретельно стежить за чистотою у ванній кімнаті. Почистити і продезінфікувати раковину, унітаз, міжплиточних шви - все це входить в регулярне прибирання. Але ось про що ми часто забуваємо, так це про шторкою для душа.

Саме цей предмет в силу нечасто санобробки стає осередком розмноження грибка. Парниковий ефект у ванній, частинки бруду і шкіри, що потрапили на шторку під час миття, є відмінною середовищем для розвитку цвілі.

Засіб для видалення цвілі

щоб позбутися від цвілі, Що оселилася на шторці у ванній, і запобігти її подальшій появі, "Так просто!" рекомендує зробити в такий спосіб.

  1. За допомогою щітки і соди проведи попередню очистку фіранки.
  2. Набери в великий таз 5 л води, додай туди 100 мл столового оцту і додай 1 ст. л. звичайного прального порошку. Замочи шторку в цьому складі на 1,5-2 години.
  3. Ретельно обполосни фіранку під струменем проточної води, додатково очищаючи від залишків грибка.
  4. Висуши шторку в розправленому вигляді.

Щоб не дати грибку жодного шансу, кожен раз після прийняття душу провітрюй приміщення, дозволяючи потокам повітря вільно циркулювати.Розправлятися все складки на завіски, щоб в них не залишалася волога, а краще витирай насухо рушником.

Поділися цими корисними порадами з друзями!