sneznoe.com

Ось чому я більше не зберігаю прокладки у ванній кімнаті ... І тобі не раджу!Ось чому я більше не зберігаю прокладки у ванній кімнаті ... І тобі не раджу! / ванна

Ти все ще зберігаєш зубні щітки, бритвені верстати і гігієнічні прокладки на поличці над раковиною? Поспішаємо тебе засмутити, що цього робити категорично не можна! Експерти стверджують, що через надмірну вологість мікроби в ванній поширюються просто з космічною швидкістю.

Наша редакція вирішила поділитися корисним списком предметів, які варто скоріше прибрати з ванної кімнати заради власного здоров'я.

Дотримання особистої гігієни

 1. Речі верстати
  Не варто зберігати ці пристосування у ванній кімнаті. Згодом металевих елементів властиво окислюватися під впливом вогкості і вологості. Зрозуміло, запасні верстати, які знаходяться в герметичних упаковках, можна сміливо залишати на поличках у ванній кімнаті.
 2. прокладки
  Сирість - головний ворог прокладок з целюлози. Якщо ти вже роздрукувала упаковку улюблених прокладок, будь добра, бережи її в сухому, добре провітрюваному приміщенні.
 3. духи
  Вплив високих температур згубним чином позначається на якості парфуму. Відбувається поступове руйнування молекулярної цілісності духів: запах стає менш стійким, а ноти аромату втрачають яскравість.
 4. Кисті для макіяжу та косметика
  І знову бридка вологість ... Саме через неї косметика швидше приходить в непридатність. Пензлика для нанесення макіяжу - окрема розмова.

  Самі по собі ці пристосування вже є розсадником інфекцій і цвілі, тому косметологи рекомендують мити їх якомога частіше. Кисті для тіней - кожні три дні, кисті для рум'ян - раз в тиждень, а ось кисть для підводки очей - після кожного застосування.

 5. ліки
  Довгі роки твоїм єдиним місцем зберігання домашньої аптечки була ванна кімната? Пора розпрощатися з цією поганою звичкою.

  Різка зміна температури і вологість можуть негативним чином позначитися на якості ліків. Найкраще зберігати аптечку в прохолодному сухому місці, наприклад в тумбочці.

 6. брусковий мило
  Брусковий мило краще замінити на рідке. Просто тому, що через надмірну вологість його складно відчепити від мильниці. Та й виглядає використаний брусок не дуже естетично.

Не забудь поділитися статтею з друзями, а також дізнайся, як навести ідеальний порядок в маленькій ванній кімнаті!