sneznoe.com

Санвузол з нічого, або Подарунок тещі. Ось на що здатні золоті руки люблячого зятя!Санвузол з нічого, або Подарунок тещі. Ось на що здатні золоті руки люблячого зятя! /  ванна

Відносини між членами сім'ї не завжди складаються гладко, але таки бувають винятки! Наприклад, як в цій історії. Поживши деякий час в рідній домівці у дружини, пара все ж переїхала до власної квартири. Зять, доброї душі людина з золотими руками, в знак подяки подарував тещі шикарний подарунок.

Він вирішив привести в порядок крихітну хрущовку тещі і почав з санвузла, який ремонту не бачив вже років 20. Кахельна плиточка 15 х 15 см, покладена косо-криво, штукатурка, потріскана і пофарбована в 4 шари, чавунна ванна з витертий емаллю ... Картина сумна , але виправна!

Ремонт суміщеного санвузла

Насамперед чоловік до цегли відбив перфоратором плитку і штукатурку. У підсумку вийшло майже 8 мішків будівельного сміття!

розводку води і технічні елементи він розмістив в спеціально облаштованій ніші. Видно, що до справи підійшов дуже серйозно.

На оштукатурені і вирівняні стіни почав класти плитку... І тут стало ясно, що чоловік не тільки вміє ремонти робити, але і не позбавлений дизайнерського мислення!

Щоб збільшити простір, вирішено було позбутися від старої ванни. Через деякий час її місце зайняла сучасна душова кабіна.

Як же все продумано!

Плитка на підлозі приводить у захват, завжди про таку мріяла ...

Ох і пощастило ж тещі з таким зятем, золоті руки! Сказати, що це колірне рішення мене вразило, - не сказати нічого. Тепер я знаю, як переробити і свій крихітний санвузол.

Сподобалася історія перетворення? Поділися нею з друзями!