sneznoe.com

Налаштуйся на активний робочий день 7-хвилинне тренування, яка зарядить тебе бадьорістю!Налаштуйся на активний робочий день 7-хвилинне тренування, яка зарядить тебе бадьорістю! / Тренування

Завжди знайдеться тисяча причин пропустити тренування в спортзалі ... У випадку з ранкової жиросжигающей тренуванням ніякі виправдання і відмовки не працюють. Зайвих 7 хвилин вранці знайдуться у кожного! Всього за 7 хвилин у тебе є відмінний шанс зміцнити своє тіло.

Ти станеш не тільки краще виглядати, а й будеш здоровіший. Спалювання жиру таким природним шляхом дуже корисно, організм очищається і починає краще працювати. Крім того, бадьора ранкова зарядка задасть темп тобі на цілий день: побачиш, скільки всього ти встигнеш зробити!

Жиросжигающая тренування

Виконай по черзі наступні вправи, роблячи кожне 1 хвилину:

 1. Біг на місці
  Почни з швидкої ходьби, поступово прискорюючись. Біжи на місці 1 хвилину на максимально можливій швидкості.
 2. присідання
  Присідай, відчуваючи, як працюють сідничні м'язи. Постав ноги на ширині плечей, зігніть їх в колінах. Сядь під прямим кутом і повернися в початкове положення. Стеж за тим, щоб під час присідання спина була рівною - це зменшить навантаження на коліна. Щоб ускладнити і урізноманітнити звичайні присідання, спробуй додати в кінці стрибок. Ось так:
 3. обертання плечима
  Роби кругові рухи плечима, 100 разів вперед і 100 разів назад кожним плечем. Намагайся рухатися якомога активніше.
 4. удар
  Відведи праву ногу в сторону, як ніби робиш удар. Вернись в вихідне положення і повтори те ж саме з лівою ногою. Піднімай ноги з силою, тоді вправа матиме ефект.
 5. удари руками
  Активне тренування для рук! Її можна ускладнити, взявши в руки гантелі.
 6. стрибки
  Пострибай таким оригінальним способом. Потрібно закінчити тренування на бадьорою ноті!
 7. Удари за спиною
  Поплещи собі, тримаючи руки за спиною. Ти молодець!

Після напруженого тренування вивільняється додаткова енергія, Яку ти будеш використовувати весь день. Якщо ти зараз ляжеш на підлогу, обхопивши руками ноги під колінами і потягнешся, ти відразу відчуєш, як нова енергія наповнила тебе. А тепер - в душ і снідати.

Роблячи щоранку тренування, спалює жир, ти цілком можеш собі дозволити якусь солодкість на сніданок - йогурт, банан, сухофрукти, навіть булочка з маслом буде не так критична. Адже після таких тренувань твій обмін речовин буде швидше, ніж зазвичай.

7 хвилин є у кожного! Розкажи друзям, що треба робити вранці, щоб весь день провести активно.