sneznoe.com

Ідеальна попа всього за 15 хвилин в день! Ці вправи зроблять твої сідниці сексуальними.Ідеальна попа всього за 15 хвилин в день! Ці вправи зроблять твої сідниці сексуальними. / Тренування

красива попа - мрія будь-якої дівчини чи жінки. Щоб зробити свої сідниці ідеальними, тобі потрібно працювати над цим. Нижче описано 5 простих вправ, які допоможуть тобі здійснити мрію і стати володаркою шикарною попи. Тобі необхідно виділити всього 15 хвилин в день для досягнення прекрасного результату.

Вправи для красивої попи

 1. Вправа 1 (стегна і попа)

  Стань на коліна. Твоя спина повинна бути прямою. Підніми зігнуту в коліні ногу, щоб вона виявилася на рівні стегна. Потім підніми випрямлену праву ногу, злегка повертаючи голову вправо. Після цього зігніть коліно і повтори вправу 15 разів. Поміняй ноги.

 2. Дерево (стегна і попа)

  Встань прямо, ноги повинні бути разом. Зігни праве коліно і відведи його трохи в сторону. Права рука повинна бути витягнута в сторону, а ліва - верх. Підтримуючи позицію рук, нахилися трохи вперед і випрями ногу так, щоб рука і нога утворили одну лінію. Вернись в вихідну позицію і повтори вправу 15 разів. Потім поміняй ногу.

 3. Жива скульптура (стегна і попа)

  У позиції стоячи зігніть трохи коліна. Ноги повинні бути разом. Поклади руки на ліве коліно. Підніми праву ногу, не відриваючи шкарпетка від землі.Випрями праву ногу в сторону, не змінюючи позиції тіла. Вернись в вихідну позицію. Повтори вправу 10 разів. Потім поміняй ногу.

 4. Пліє (попа і ікри)

  У позиції стоячи постав п'яти разом, ступні повинні бути під кутом 45 градусів. Руки на стегнах. Зігни злегка коліна, потім піднімися на носочки, щоб п'яти відірвалися від землі. Стій так протягом 5 секунд. Вернись в вихідну позицію. Повтори вправу 15 разів.

 5. Алмаз (попа і внутрішня сторона стегна)

  Ляж на спину. Підніми прямі ноги вгору. П'яти повинні бути разом. Таким чином, твої ступні повинні утворити кут в 45 градусів. Зігни коліна, склавши ступні разом. Потім спробуй розвести ноги в сторони якомога ширше. Зроби 15 повторень.

Роби ці вправи щодня і твої зусилля будуть винагороджені. Ти станеш володаркою шикарною попи і будеш привертати погляди чоловіків.

Розкажи своїм подругам про ці вправах!